Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATOMTv

    csendes tag

    válasz aram01 #78430 üzenetére

    Szia.
    Nem kérdőre vonásként érdeklődtem, csak úgy gondoltam, lehet tévesen, ha te feltehetsz nekem kérdéseket amikor vásárolni szeretnél és én válaszolok rá, akkor talán amikor lemondod a rendelésed akkor megkérdezhetem, hogy miért döntöttél így. Mivel ez esetleg segítségemre lehet az üzlet további működésével és fejlesztésével kapcsolatban. Az pedig, hogy meg mertem tegnap kérdezni, hogy hol sikerült olcsóbban megvenni, azt nem hiszem, hogy akkora nyűg lenne, mivel akkor még nem tudtam, hogy az Aqua-nál vetted és azt gondoltam valami outletben sikerült a vásárlás.
    Ma csupán az keltette fel a figyelmem, hogy valaki szolt, hogy van egy bejegyzés amiben azt állítják, hogy javított tv-ket árusítok. Mit ad isten ezt pont neked írták és te utána elmentél az Aquához és lemondtad nálam a rendelésed.
    Még egyszer mondom amúgy nem érdekel annyira mert nem 1 eladáson múlik a hónap, csak érdekes egybeesés.
    Másrészről pedig azt gondolom, ha te felhívhatsz és én nem veszem zaklatásnak, akkor ez vissza felé is kellene, hogy működjön.
    További szép napot.

    ATOMTV LED TV Üzlet, Webshop (0-24), Kis és Nagykereskedés www.atomtv.hu

Új hozzászólás Aktív témák