Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20221952

    törölt tag

    válasz ΞΔGLΞ #128882 üzenetére

    Hogy én mikor leszek elégedett az attól függ, hogy mi lesz a tapasztalatom vele.

    Ha sikerül ezeket a hangfalakat működésre bírni és együtt fognak működni a tv-vel és a dialógusok tv vétel esetén végre érthetővé válnak, akkor elégedett leszek velük, ha pedig nem, akkor - hiába írod, hogy ilyen jó, vagy olyan jó - sajnos nem teljesíti azt, amit én elvárok tőle, így csalódott leszek.

    Ami most (és korábban is bármely tv hallgatása közben) zavar az az, hogy a tv vétel alatt a film hallgatása közben bármilyen hangerőn a különböző hangeffektek majd szétviszik a dobhártyámat, míg a párbeszédek alig hallhatok és hiába emelem meg a hangerő szintjét, sajnos nem válik érthetőbbé emelt hangerőn sem. Pontosan emiatt ajánlották nekem a Cambridge Audio TVB2 hangprojektort, mert az tv-hez lett tervezve és - állítólag - pont azt tudja, amit én szeretnék. Van a másik termék, amit szintén ajánlottak a szoba mérete miatt - igaz más árfekvésben - az Audio Pro Addon T20 aktív hangfalszettet, de én a leírásban nem találtam olyat, hogy van párbeszéd kiemelés, sőt még a HDMI csatlakozások is hiányoznak, szóval tényleg nem tudom, hogy ezt most jobb-e, mint a hangprojektor, vagy mint a Szüleimnél található másik hangfalszett, amihez még erősítőt is kellene vennem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák