Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz ( V ) #10027 üzenetére

    Az ODIN-os rész az tiszta!De ROOT,és a CWM,az nem,és a linkekkel van gondom konkrétan,például a JW8????

    Másrészt ha nem 40szer olvastam el a PFC-s és az itteni első hsz-t!De mint írtam egyik módszer üti a másikat,és kb vagy 8 módszert olvastam,és bevallom belezavarodtam telejesen!Plusz a halott linkek...Mint írtam amióta okostelóm van,azóta mókolgatok,tehát nem vagyok laikus a témában,sőt annó spica,tehát az odin is ismerős!De ez nekem egyszerre sok infó,és és belegabajodtam!Ezért kérnék egy tőszavas ROOT CWM,okosság,és némi megbízható rom tippet!

    Tehát nem azt kérem hogy regényt írjon valaki,hanem csak konkrétumok,egy bevált módszer A-Z-ig és persze élő linkek!

    Erről lenne szó!És ahogy látom ez másnak is igen hasznos lenne!Mert hangsúlyozom,nem vagyok teljesen satu a témában,de nekem magas,akkor mit gondoljon egy effektíve újjonc? :F

    Köszi előre is! :R

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák