Hirdetés

Aktív témák

  • ( V )

    veterán

    válasz D1L1ZS #48461 üzenetére

    ne csodálkozz, amennyien dobják be a törölközőt... :(

    RemICS 1.2 - naa faja, örülök hogy azért még akadnak újabb gyöngyszemek! :C

    kb én is ezt tudom elmondani a ICS F4k MOD r4 Linaro + Sema 1.2.5s romról, nagyon kezesbárány, egyszer nem fagyott ki, sebes mint a villám és csodálatosan bánik az akkuval is: már az első ciklusban közel 20 órát bírt, átlagos de teljes körű használat mellett 4 óra kijelzővel! (majd linkelek shotokat), annyira nem cicomás mint a Tsuna, de nagyon gusztusos a kezelőfelülete, és akadnak kellemes extrák a szemnek is ;)
    a teljesítménye szvsz egy bivalyé, tényleg jól viszi el a sema a hátán minimális tuninggal (pl GTA III fullra húzva hanggal csak nagyon ritkán akadt egy picit - igaz csak a játék elején voltam. a Max Payne pedig meg se reccent, tükörsimán ment). az alap app felszereltsége is megfelelő (még a MIUIsok is fognak találni 2 ismerős appot ;) ), csak a marketet és a g-mailt cseréltem le inverz színekre, mert jobb szeretem a fekete alapon világos betűket!

    összefoglalva, ahhoz képest hogy még csak tesz verzió engem levett a lábamról, Beauty and the Beast! :D

    ui - a r4 teljes verzió már multylanguage -el jön úgyhogy fog tudni magyarul is! ill lesz belőle odex / deodex is ;)

    xda

    (#48465) bAtt001
    gyönyörűen témázható! ;)
    marketen van hozzá rakat téma ;)
    nálam pl ez a kedvenc :DDD

    [ Szerkesztve ]

    * Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Aktív témák