Hirdetés

Aktív témák

  • balu333

    tag

    válasz CHIPman #43647 üzenetére

    Szia! Ahogy írta Oppenheimer tényleg nincs igazad, de nem hardveres, hanem szoftveres hiba van vhol a gingerben. Ne mondjad hogy az tényleg normális, hogy reggel 6kor leszedem a telot elmegyek dolgozni, 3-4x ránézek az időre, majd mikor elindulnék haza már jelez, hogy tegyem fel töltőre. Android op rendszer 71%-on volt. Nem egyedi hiba többen panaszkodtak már rá itt a fórumon is. Kétszer raktam újra factory resettel meg re-partitionnal nem volt jó, majd harmadszorra tényleg jól összejött, ne kérdezd hogyan fogalmam sincs mindent úgyanúgy csináltam, úgyanaz az alap rom, meg apk, csak root volt más, (megjegyezném most jobb is az akkuidő mint js8-ban) de mint írtam azzal nem lehet gond mivel tesom azt használja10x annyi alkalmazással és nála tökéletes. De a lényeg most jó reggel leszedem töltőről, délután 4-re 4%-ot esett le az akku :D

    Bilux: én is örülök a telonak remélem alu hátlap kompatibilis lesz majd ezzel, de ahogy olvastam külsőre teljesen úgyanaz lesz az sgs plus

    Oppenheimer: áprilisban ha meg tényleg kijönne egy újabb mézeskalács akkor érdemes próbálkoznod neked is, remélem nálad is meg fog oldódni a probléma mint nálam is.
    Bár ma reggel volt egy érdekes szitu levettem a töltőről a telot 5 perc múlva 98%-ról 92%-ra esett le az akku, android op rendszer 81%-on, ezután újrainditás és azóta jó.
    Akku idő 14h 27m
    akku 82%-on
    android op rendszer 2%

Aktív témák