Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TODI1111

    addikt

    Mivel szóba jött a gyári natív hívásrögzítés, kiegészíteném az eddigi tapasztalatom. Nem akarok vitát generálni, hogy miért jobb mint bármelyik alkalmazás. Nagyon sokan csak úgy mondanak véleményt, hogy nem volt tapasztalatuk (mert nem próbálták ki) a natív hívásrögzítéssel. Személy szerint én kipróbáltam több alkalmazást is , de közelébe sem érnek a gyári lehetőségnek amióta GDPR korlátozás van..Akinek megfelel az alkalmazás használja azt. :K Három csc-t próbáltam mindhármat EUX-ról. A saját tapasztalat a következő:

    INS:
    Natív hívásrögzítő tökéletesen működik van hívásazonosító és spam védelem. Viszont akinek galaxy watch4 vagy 5 órája van annak nem fog működni a vérnyomás és EKG funkció.
    Az alkalmazást le lehet tölteni az áruházból, de nem lehet működésre bírni. Ez a saját tapasztalatom, de van itt akinek működik.
    SEK:
    Natív hívásrögzítő tökéletesen működik de nincs hívásazonosító és spam védelem. Ellenben a vérnyomásmérő és EKG funkciók is működnek.
    ILO:
    Natív hívásrögzítő tökéletesen működik van hívásazonosító és spam védelem. A vérnyomásmérő és EKG funkciók is működnek.

Új hozzászólás Aktív témák