Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz kutyek #2276 üzenetére

    Az ultrasonic biztonságosabb mint az optikai. Hasonlóan mint az iPhone faceID meg 2D-s arc felismerés.

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

  • gulyasa

    őstag

    válasz kutyek #9239 üzenetére

    Aktuális annyiban, hogy még senki sem írt megoldást... ;)

    Az én esetem nem olyan mint a tied.
    Te bizonyos "események" alapján aktiválódó rutinokról írsz, amik a feltétel megszűnése után visszaállnak eredeti helyzetbe.

    Amivel viszont nekem van problémám, az az időpontokhoz kötött rutinok. Ezekhez nem adtam "Utána" rutin részt.
    És nem is időszakot adtam meg feltételnek, hanem konkrét időpontokat.
    (U.i. ha időszakot - pl. a teljes éjszakát ...-tól ...-ig - adtam volna meg, akkor lenne értelme annak elteltével a visszaállásnak, de mivel a hétköznapok eltérnek a hétvégéktől, ezért adtam meg külön-külön konkrét időpontokat - legalábbis akkor nekem így tűnt logikusnak elkészíteni ezeket a rutinokat.)

    Az egyik rutin: minden este 8-kor automatikusan állítsa némára a telefont.
    Második rutin: minden hétköznap reggel 6-kor hangosítsa fel a telefont.
    Harmadik rutin: hétvégén (szombat és vasárnap) reggel 8-kor hangosítsa fel a telefont.
    Egyiknél sem adtam meg "utána" visszaállító részt.
    A probléma továbbra is az, hogy random módon, eddig még számomra ismeretlen okból, néha előfordul, hogy egy-egy reggel nem futnak le a telefont felhangosító rutinok. Ez előfordult már hétköznap is (egyik rutin) és hétvégén is (másik rutin).

    Amúgy vannak "esemény után" visszaálló rutinjaim is. Az egyik a Kamera app indításakor lenémítja a telefon rendszerhangjait (nincs shutter hang ;) ), kilépéskor visszahangosítja azokat. A másik rutin a Simple indításakor bekapcsolja az NFC-t, kilépéskor pedig kikapcsolja.

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

Új hozzászólás Aktív témák