Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ndlx

    aktív tag

    válasz <Adamsky> #2400 üzenetére

    Telekom volt.
    Annyit sem kérdeztek, hogy fapapucs. Nem regisztráltak mellé sem hibát sem egyéb leírást. A fóliák hiányoztak a telefonról, azon kívül gyári állapot.
    Lehet a samsungnak elküldik, hogy nézzék át vagy ilyesmi, aztán visszafóliázzák és megy vissza a polcra.
    Csak tippre.

    "ezért is várok nyár végéig"
    Magam is becsatlakoztam ide :)

    Ráadásul amikor ezt olvastam, kicsit elvette a kedvem...
    https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s23-series/banana-shaped-blur-issue-on-s23-s23/td-p/7239572

    "I just received information from Samsung Service in Lublin city (Poland) that Samsung send service bulletin document with information that camera is fine and this banana blur is exactly as it should be."

    [ Szerkesztve ]

  • Lami66

    őstag

    válasz <Adamsky> #2400 üzenetére

    Nyár végéig azért is érdemes várni, mert a banános ügy miatt egy dolog eléggé háttérbe szorult, mert most még nem érzékelhető: a fényerőthrottling. Ott van a teszt első oldalának az alján, hogy ha a telefon eléri a 40 fokot (márpedig 30 fok feletti kánikulában elég könnyen eléri, ha nem klimatizált környezetben van) a büszkén hirdetett 1000+ nites fényerőt 240-250 nitre korlátozza a telefon.

  • gippazoid

    senior tag

    válasz <Adamsky> #2400 üzenetére

    Anno vásároltam a MediaMarkt-ban egy Huawei P9 Lite telefont. Minden teló doboza fel volt bontva. De a telók egyenként - pont ezért, gondolom - a Media-ban szokásos átlátszó, zárt dobozba voltak becsomagolva, amit csak a pénztárnál tudnak kinyitni.

    Este, sötétben valami izét láttam a kijelzőn, jobban megnéztem és látom, hogy ez bizony belül van, a touch modul alatt, magán az LCD-n! Sérült a felülete.

    Eleve gyanús volt, hogy a kijelzőn olyan fólia volt, mint amit a gyártók a pótalkatrésznek szállított, előlappal egybeépített kijelzőkre tesznek (sima, vacak fólia, védőfóliának egyáltalán nem használható, az alkatrészt védi a szállítás során).
    Aztán megnéztem unboxing videókat és rájöttem, hogy a fehér kivitelnek a dobozán kívül a doboz belső részeinek és a töltőnek, kábelnek is fehérnek kellene lennie, de itt fekete volt minden tartozék.

    Ekkor esett le, hogy ez egy refurbished sz.r! Amit úgy komplettíroztak, hogy épp fekete (de érintetlen) eredeti tartozékok jutottak a dobozába. Vissza is vittem másnap. Az eladó azt se nézte meg, bekapcsol-e, csak letörölgette a kijelzőt védő fóliát az ujjlenyomatoktól.

    Pár évvel később egy LG TV-t vittem vissza 10 nap után. Kérdeztem az eladót, mi lesz ezekkel? Azt mondta, simán meg fogják venni. Aztán vagy így van, vagy nem. Én nem tudhatom.

    Gippazoid Novelties Inc.

  • fehér_ember

    addikt

    válasz <Adamsky> #2400 üzenetére

    Megkapja olyan aki már egyszer elállt a vásárlástól, az úgyse reklamál miatta; hisz már ő is állt el/ő is küldött vissza készüléket. Nekem is most olyat küldtek (ez már bontott ragasztás illetve belül is látszott hogy nem először van felnyitva, bár amúgy gondosak voltak). Nem is reklamálok miatta, csak azért fogok hogyha az első készülékért befizetett részletet a következő hónapban is ismét elfelejtik visszatéríteni vagy jóváírni.
    Még be sem kapcsoltam, valószínű csak holnap fogok vele foglalkozni, de így akkor szinte biztos hogy ez is banános lesz. Persze akár más súlyosabb hiba miatt is küldhették vissza ;].

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák