Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz shield #12250 üzenetére

    Egy modder csinálja az egész Soup-ot, Tecnobacon, csak annyit tudok róla, hogy Eric-nek hívják. Valamiféle programozó lehet, 40-es, 50-es éveiben járhat. Hogy milyen nemzetiségű, azt nem tudom. Tegnap beszéltem az egyik fórumozó társammal, neki elvileg meg van a teljes orosz szöveg. Van még egy srác, Aleksz, akinek a nevét a fő képernyőn is olvashatjuk, ő lehet valamiféle Orosz, mert fordítgatja a nyelvi fájlokat, vagyis jobban mondva javítgatja. Mellesleg a játékban el van rejtve a teljes lista, kik segítettek neki ezt a módot összehozni, elvileg a Bar-ban a lépcsőfordulóban van ez a lista. (Én sajnos nem vagyok rajta, hiába küldözgetem rendszeresen a hibákat neki. :) ) Azt már észre vehettétek, hogy rengeteg a pálya és a küldetés. Az évek során pár módot kipróbáltam és bizony egy-egy pálya és küldetés visszaköszön. Nem véletlenül Soup a neve, sok Módot egybe gyúrt, kibővítve Solyanka Módját. A Műtárgy átalakítást egészében átvette az Oblivion Lost-ból, de rakott bele még többet.

    Mellesleg tervbe van a Coop mód is. Ha ezt össze tudja hozni, az már kicsit érdekesebb lesz. :)
    Azt viszont nem tudom, hogy a motor az már 64 bites-e, az 1.1-es verzióval ígérte. Sajnos Dezo-val nem tudott megegyezni, így őt nem vonta bele a fejlesztésbe.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák