Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    Bencom ™: repairmod leszed, modok leszed, stalker leszed, clean install, úgy rak fel 1.006ot, utánna vissza repair mod, stb. nekem ez az 1.006 megy.

    *** OL 2.0 ***

    nos, nemtudom emlékszetek e még az előző monstre szívásomra CNPPben... újra lementem, ezúttal artifactokkal megpakolva (2Mamas3, 2Kobolok4, 2Pelice4, 1 Soul3, 1 Soul1, 1 Urchin4, 1 Shell4)... viszont gyengén (pontosabban nem CNPPre) felszerelve. eredetileg csak pripatyba indultam, aztán akkor már megtisztítottam Stancia1et is, aztán akkor már lenéztem CNPP2be, aztán mivel egyszerűen ment jöhetett CNPP3 (az amúgy is laza), akkor meg már CNPP4 is. ami laza lett volna (leszámítva, hogy szinte végig esett/köd volt, ami miatt sniperkedni nehéz volt), ha nem kap el már megint a blowout (most az utolsó teleportnál)... de végülis némi keresgéléssel megtaláltam a Stancia2 Blowout módosítóját, és kinulláztam (onnan esélyed sincs biztonságos helyre érni 3 perc alatt). büszke vagyok magamra:)

    felszerelés:
    -gépágyú (incl 400-1000 lőszer... ezt útközben folyamatosan szedtem fel)
    -M203 (incl 360 AP)
    -Vintar (incl 200/200 AP/sniper)
    -Groza OC
    -3-3 gránátok (támadóból be lehet tárazni, támadóból olyan 9-12 legyen nálad APCelhárítani CNPP1re, bár ott elég sokat lehet találni... és az egyikhez nem árt rakétavető sem, mert gránáttal nem lehet ledobni a távolság miatt... viszont azt nem kötelező kilőni)
    -moddolt Yellow Freedom Exo (jó éjjellátóval és futással, visszaállított 110es súlyhatárral).
    - 4-4-4 medkit (végére 4-4-3 maradt, ecoból egyel kevesebb, simából több is lehetett volna)
    - 5 bandage, 5 antirad
    - 3 kobolok és 1 shell (transmuteolni indultam... csak közben elnéztem megnézni a kill duty commander/stalker küldetéseket:) )

    útközben felkaptam egy Dragunov SVDt (kilőni főgonoszt:D), egy Railgunt (ugye Dragunov lőszert nem hoztam) meg egy rakétavetőt (helikopterelhárítani, de végül nem kellett -pontosabban monolitok nem dobtak hozzá lőszert-, szal el is dobtam).

    tapasztalatok, avagy most miért nem szívtam:
    - a vértnek nulla a psy védelme, szóval emiatt nem is nagyon degradálódik ettől a fajta sérüléstől, psy védelmem artifactból volt 150
    - a vértnek egész jó a bulletproofja, de artifactból 80 volt, szóval degradálódva se tudtak a monolitok megsebezni, és nem is nagyon degradálódott emiatt
    - a vértnek egész jó rupture védelme van, ez fontos volt, mert abból csak 24es defem volt... még leamortizálódva is védett 40%ot, amivel ugyan már meg tudtak sebezni/ölni, de ez nem volt jellemző
    - -radiationom nemtom mennyi volt, de sok:)
    - health regen +1600:)
    - -bleed -20.000 körül... magyarul nem véreztem (csak ha elkapott 4 bloodsucker a blowout után)
    - rupturen, impacton és explosionon kívül minden resist masszívan 100 fölött még leamortizált vértben is
    - a gépfegyverhez volt elég lőszer útözben (ugye ez moddolva lett berakva... azért ez, mert a minigun háromszor olyan nehéz)
    - a gépfegyvernek 250es tára van... és sebez. szóval a blowout miatti szörnytömegeket remekül lehet vele degradálni... 30 kutya volt visszafele red forestben? kit érdekel, ha lőszer van elég, és automata fegyverem van;]
    - törpöket sniperrel le lehet szedni
    - sok zombi kit érdekel, max 3 támadó gránát, és a csapatukból nem sok marad
    - 1.006 alat lényegesen kevésbé van telespawnolva törpökkel CNPP2 és CNPP4

    végeredmény: +50ezer pénzbeli mérleg úgy, hogy a vértem végére 30%ig amortizálódott (50k javítás, jessz:DDD)... és lehetett volna több is, ha merek kevesebb lőszerrel és több vérttel futkosni (eladogatni). vért lehetett volna jobb állapotban is, ha red forestben nem gyaloglok át 3 gravin/electron és nem kap telibe két támadó gránát...

    nem azt mondom, hogy sétagalopp volt, de kb 8szor haltam összesen, 3 ebből gravi volt, egy hordó, 2 APC (amikor próbáltam gránáttal megszórni sikertelenül), egy bloodsucker csapat (utánna szétsznájperkedtem őket) meg egyszer telibekaptak gránáttal. és igen, ramboztam nagyrészt:DDD

    szóval élvezetes lett.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák