Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Há' nemtom, valóban északkeleten látszik a térkép szerint egy másik bejárat a kordonba, de engem nem enged át, "mert hogy kell hozzá guide"... Úgyhogy fogtam magam és egyszerűen ellopóztam az outpost előtt, aztán rohanás a előző rész kezdeti bázisához (Sidorovich), az agyontuningolt shotgunnal + védőruhával se lett volna esélyem.
    Saaajnos nagyon kellenek a balanszírozások, egyéb patch-ek:

    pl. dupla mellkaslövés kb. 1 virtuális méterről nem nyuvasztja meg a katonát, de van, hogy a szaladgáló mutánsokat sem.
    Másik: miaz, hogy a huzagolt csövű moddolt bockpuska slug ammoval nem lő el 30-40m-re legalább közelítő pontossággal?! (pl. IRL hajtóvadászaton minden gond nélkül viszi, áápgrééd nélkül ;] )

    Azért maga a környezet, a hangok, a hangulat ismét nagyon tetszik, az új artifact keresést és főleg az új upgrade rendszert jó ötletnek tartom, ezekkel a vagy-ezt-vagy-azt választod megoldásokkal, így valósághűbb.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák