Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz morley #5535 üzenetére

    Szia!

    Nos szakember én sem vagyok, de azért ránéztem, és azt látom belőle, hogy az MTU érték körül lesz a probléma. Hogy mi is ez, abba most nem mennék bele, itt van róla egy rövid leírás, amit érdemes átfutni, akkor talán érthetőbb lesz a probléma számodra. Javaslataim sorrendben:

    - Ha találsz frissebb firmware-t a tp-link honlapján, akkor azt tedd fel.
    - Próbáld meg állítgatni az MTU-t, a fentebbi leírás szerint.
    - Vegyél másik modemet, vagy másik routert.

    Ez a D-LINK 360R modem egyébként egy kalap sz@r, nekem is ez van sajnos, és sokaknak ezt szórták ki a szolgáltatók, mert ez a legolcsóbb. Ha minden kötél szakad, és modem vásárlásra adod a fejed, akkor javaslom a nagyobb, nem butított testvérét, az megbízható darab.

    A neve D-LINK 360T

    Ezzel garantált lenne a siker, mivel ez működik bridge módban is, ami annyit jelent, hogy használhatod úgy is mint ezt, hogy a router tárcsáz, de mivel annak saját webes admin felülete is van, és tárcsázni is tud, így abba is beírhatod a nevet, jelszót, ilyenkor a routert pedig csak DHCP kapcsolatra kell állítani. És ez jóval olcsóbb is lenne, mint egy másik router.

    Röviden és tömören tehát, a jelenlegi modemed és routered "nem érti meg egymást, és kicsit elbeszélnek egymás mellett".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák