Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasersailing

    senior tag

    válasz gurabli #9867 üzenetére

    Dokkolót nem kell felvinni, elég a gépet. Amíg bírja szuflával /vagy végez mindennel/ megy. Értelemszerűen ha a dokkoló nincs fent, akkor nem tud beállni tölteni magát, ilyenkor visszamegy a kiindulópontra. (érdemes hazaérés után rögtön tölteni, én néha elfelejtem ilyenkor az esti takarítást esetleg már nem bírja)

    Gyerekszoba: szerintem gyerekeket vedd rá, hogy ők pakoljanak el :)

    Igen, takarítás közben térképezi fel a szobát. Talán az elején van kb 3-4 sec, amíg nem indul el, szerintem ilyenkor térképezi fel a közvetlen környéket (appon is ilyenkor jelenik meg a térkép első részlete).

    A legutolsó térképet "elmenti", így arra tudsz zónát is kijelölni.

    Ill. ha gen1-el nagyon zónát akarsz takarítani, azt lehet, hogy elindítod az adott szinten, leállítod kb 20 sec után. Ekkorra már lesz egy térképrészleted, amin megsaccolod a zóna helyét, és mehet a zóna. (kb. akkor használom, ha lusta vagyok a kanapéról felkelni és megtenni 20 lépést...)

    Ill. zóna még egy esetben hasznos:
    takarítás után közvetlenül a szőnyegre ráküldöm +3* porszívózni. Az összesen már 4*i szívás, látszik a különbség. (sajnos nem keresztbe csinálja ilyenkor sem, pedig az még tutibb lenne)

Új hozzászólás Aktív témák