Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #69 üzenetére

    Napi több száz tárcsázás? Nem akarok szavakon lovagolni, de ilyet nehezen tudok elképzelni, amúgy egy kontakt kikeresés+felhívás maximum 30 másodperc, ez mondjuk 150 esetben 75 perc, egy átlag telefonnak ennyi kijelző idő meg se kottyan, amúgy meg aki napi 150szer telefonál az valószínűleg rendelkezik egy butatelefonnal (is). És abban nem s801 szopja az akksit.
    E-mailnél már más a helyzet, de nem tudom elképzelni azt, hogy valaki telefonról dolgozzon, 10-20 email meg szintén semmit nem számít egy átlag 2000+-os akksis telefonnak.
    Értem én, hogy megtakaít valamennyi üzemidőt az e-ink, de ez nüasznyi, gyakorlatilag egy +400-500 mahval ér fel ez a dolog, és ott nem fekete fehérbe kell nézni a dolgokat, nincs lassú reakció idő és nem is eredményez +70-100 ezer Ft költséget.

    Giinos: Elolvastam, neked is azt tudom mondani, hogy Z3 Compact, LG G2 illetve van még pár kínai telefon 4500mah-s akksival. Emellett meg power jacket tol. Persze csak ha nem ragaszkodsz a fekete fehér kijelzőhöz :B
    A tizedik emeletes dolgot nem értem, nem ott lakok, de amúgy se értem hogy hol lenne ez releváns :F

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák