Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Atus85 #91 üzenetére

    Biztos hogy nem. Nyílván a fanok jóhogy nem fognak egyet érteni pont. De köszi azért.
    Mint írtam én egy időre leszáltam a vonatról , szóval nem is kértem hogy bárki is egyet értsen velem, de a vélényem az enyém. Pont. :U
    Szerintetek jóval olcsóbban adja mint amit a konkurencia,ami igaz is de én viszont inkább kicsit többet adok egy telefonért ha hosszú távra akarok mobilt már .ettől független mindenminek akinek viszonylag jó telefon kell és olcsón xiaomit ajánlok.(nem beszélve egy rakás xiomi cuccom van, ) Én viszont kinőttem a márkát, legalábbis a mobilokat . Viszont itt ami megy , az kb olyan mint Suzukisok , vs más márka. Ok hogy suzuki olcsó, jó megbizható, de nem ad olyan minőséget mint egy ford vagy VW. Itt is ez a helyzet. Ez volt az utolsó komment is, minden jót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák