Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz b0bcat #148 üzenetére

    Eddig én meg soha nem raktam tokba telót, mert annyiból teljesen mindegy milyen könnyűt és vékonyat veszel, eddig karcmentesen adtam el az összeset, mindre tudtam vigyázni.
    Aztán jött a gyerek, nagy segítség a telefon leverésében, most azért kapnak tokot, mert mindent megreptet asztalról, kanapéról...
    Páromé szintén 5A még megúszta, az enyém megy a gyereknek (már úgy is kiflibe hajtotta a telefont) ezt a prime-t meg magamnak. most mindhárom kap tokot, a gyereké, hogy bírja a nyúzást, az enyém, meg páromé, meg bírja a gyereket:D
    A telefon tudásával nagyon meg vagyok elégedve, különben nem lenne 2db 5A és most egy prime 5A
    Folyamatosan kapja a frissítéseket, nem tapasztaltam semmilyen belassulást.
    Egy hibát tudok, amit 5A és prime is csinál, hogy nem mindig sötétíti le a kijelzőt telefonáláskor és ilyenkor sokszor belemászok valamibe a fülemmel. Volt, hogy nevet írtam át a telefonkönyvben. Ez egy bosszantó hiba, de kezdek rászokni, hogy bekapcsoló gombra rányomok egyet és akkor nem csinálja.
    Amúgy nem mindenkinél jött elő.

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák