Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz trafipax #2586 üzenetére

    ja, nemrég volt 2405 és ma jött ki 2415 béta is. Még mindig a wifi és bekapcsolás körüli fixeket próbálgatják.

    A 2396-tal még előtte próbálgattam a felébresztést és 1-2 gombnyomással úgy tűnt felébredt azzal is. Viszont utána egyszer lefagyott. Szóval valsz azért nem volt vele bajom korábban, mert sosem altattam, hanem simán hagytam. Úgy hetekig is ment kikapcsolás nélkül különösebb problémát nem tapasztalva (kivéve az lg 4k monitoros hdcp2.2 kézfogás gebaszt, ami miatt fhd-ra vált olyankor a netflix).

    Nem linkelem a fájlt, mert csak a különbözeti frissítés van meg és a teljes közel 700 megás változatot lenne érdemes más boxoknál telepíteni, amelyek más állapotban vannak. Pár napja sikerült feliratkoznom nekem is béta tesztelőnek, semmi plusz infót nem kapok ezzel, csak ugyanúgy a fórumokat és facebook csoportot tudom én is olvasni. Csak így a boxom megkapja a béta verziókat is.

    Érdekes, az usa-ban garis cserében már a mi box s-eket adják, lehet kifutott a régi ott teljesen. A wallmarktban meg csak 50 dolcsi egy új box.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák