Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    korai bármit is mondani, de azt talán már biztonsággal állíthatom, hogy akadások nincsenek (valahol olvastam korábban ilyen visszajelzést) - végig nyitogattam mindent, amit egy átlagos napon szoktam és a teljesítmény ugyanaz maradt szerintem.

    a beállítások néhány helyen kicsit át lett variálva, de összességében minden megtalálható. korábban viszont a kezelőfelület hangolóban nem működött az értesítési sáv ikonok elrejtése funkció, pl fülhallgató ikont sem lehetett eltüntetni. na ez mostanra megoldódott végre, el lehet takarítani a francba :D (mondjuk cserébe az adatforgalom indikátora folyton ki-be kapcsol, így a sorrendben tőle balra lévő ikonok is vele "ugrálnak", ami picit furán hat) - reménykedtem benne, hogy valahol át lehet váltani az értesítési sáv színét feketére, de sajnos nem találtam ilyen lehetőséget...

    viszont van éjszakai mód, ami sokkal "szebb", mint pl a Twilight volt, így én azt kukáztam is. az automatikus fényerőt még nem próbáltam ki, de szerintem most újra adok neki egy esélyt. remélhetőleg nem fug ugrálni

    gyári kamera ugyanaz maradt (Verzió: 1) - beltéri képek minősége ugyanolyan.
    gyanús viszont, hogy a tárcsázó frissült, mert újra ki kellett rakni az ikonját kezdőképernyőre. remélhetőleg valamit mókoltak rajta és orvosolták a hívás közben bekapcsolódó kijelző problémát.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák