Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andHermann

    tag

    válasz Fr@nkieWilde #23670 üzenetére

    - Én Callrecordert használtam eddig megelégedéssel, de sajnos Pite alatt az is használhatatlan. Kell majd valami alternatíva, láttam több javaslatot a többiektől
    - Ma senki nem panaszkodott hangminőségre hívás közben nálam, direkt rá is kérdeztem. De valóban létező jelenség, lehet, hogy gyengébb térerő függő?, nem tudom
    - Ez szubjektív, ritkán kell a hívás hangerején állítanom, inkább vagy normál hangerő vagy teljes némítás az pedig nekem így nagyon kényelmes pitén. Korábban inkább az idegesített, hogy tudtam ha hangos lesz a media hangereje mielőtt mondjuk elindítottam valamit, mondjuk egy videót, le akartam halkitani a mediahangerőt, de persze a hívást húztam le.
    - Nálam nem laggol
    - Akku nálam pont olyan, mint előtte (legalábbis érzetre). Nézd meg mi szívhatja le nálad az energy-t
    - Ezek nem hiányoztak nekem sem annyira, de nem is zavarnak különösebben. Mondjuk egy Android One-nál nem legyen semmi bloatware, ha lehet még ha made by Google is, ebben egyetértek veled
    - Az automatikus frissítésed nem tudom, hogy történt, gondolom ki volt kapcsolva mégis megtette. Én másfél hónapig halasztottam szándékosan az Upgrademet, és nem is ment fel automatikusan magától

Új hozzászólás Aktív témák