Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    válasz laci laci #1685 üzenetére

    Volt format data. Tényleg nem írnám be ide, ha nem tartanám ezt fontosnak közölni, hogy az EU 9.8.15 EEA-ra feltéve egyszerűen nem indul el. Azért leírom bővebben a kedvedért: 10.3.12.0 EEA. BL nyitás megtörtént. Recovery felment, beléptem bele. Ekkor format data, majd reboot to recovery. Bemásoltam gépről a 9.8.15 Xiaomi.eu rom-ot, aminek gépen stimmelt az sha ellenőrzője is, mindig meg szoktam nézni, jól van-e letöltve. Install, végigment hiba nélkül. Ekkor a rend kedvéért újra format data. Boot elindul, Redmi felírat végtelenben világít 10 percnél tovább. Fastboot módba beléptem, Mi flash-el felraktam vissza a 10.3.12 EEA-t. Boot-olt szépen. Újra megismételten az egészet, EU rom nem indul. Újra Mi flash, majd ekkor gondolkodtam, vajon mit csinálok másképp, mint az első Mi 9T-nél, és akkor jöttem rá, hogy annak stabil Xiaomi.eu-t tettem fel elsőre. Gyorsan letöltöttem a 10.3.14.0-át, és a Mi flash-el frissen kezelt telefonra felraktam újra a recovery-t, format data, reboot to recovery, stabil xiaomi.eu bemásol, telepítettem, hiba nélkül lefutott, még egy format data, és már indult is 3 perc alatt a Xiaomi.eu stabil. Ismétlem, nem tegnap volt először Xiaomi telefon a kezemben, tudom, hogy mit-miért csinálok. Annak idején az Ericsson T28 szoftverezésével is elboldogultam, hogy magyar nyelv legyen rajta (rajtuk, mert szereztem 12 db-ot), majdcsak nem fog már ki rajtam egy Xiaomi. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák