Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Szerintem bő 1 hónapja megvan már, vagy van már másfél is.
    Annyira frankón bejött, hogy ezt eladtam, de tegyük hozzá, hogy elég nagy a szórás minőségben, néha amiket olvasok, hát én már falhoz vágtam volna, de nálam semmi gond szerencsére, ráadásul épp az előbb frissült és érezhetően tudtak tovább javítani a sebességen, pedig eddig sem volt lajhár, fluidabbnak is tűnik.

    Azzal is kiegészíteném, hogy én XS MAX-ot is használok, annak (kieg és saját vélemény) az én felhasználási szokásaimhoz a közelébe nem érhet , de samu egyáltalán nem jobb ennél az Mi9-nél, ennyivel meg aztán főleg nem. Ez a készülék szinte ingyen van a mai flagship árakat figyelembe véve. A kamera is teljesen frankó, bár én este jobbakat lőttem, igaz google cam applikációval, de a gyárin is épp most javítottak. Vettem hozzá 20W vezeték nélküli Mi töltőt is, ezzel 10 perc alatt 15%- körül tölt az aksiba. Ami nagyon frankó egy vezetéknélküli töltésnél.
    Viszont a beépített ventije a _MI töltőnek egy fos, hiába kapcsol be, ha túlmelegszik a töltő, akkor töltés jóval lassabb lesz, sőt le is áll. Emiatt érdemes a töltés alatt egy kis usb ventivel külön hűteni még, de csak akkor van ez a hiba, ha meleg a szoba. Egyébként minden frankó...

Új hozzászólás Aktív témák