Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz libus #11383 üzenetére

    Egyszerű, mert Mi5 MIUI 7.0 ROM magában hordozza a Split screen (Multi window) fícsört gyakorlatilag a Nougat (7.0) frissítés óta, csak alapértelmezetten - bámulatos Xiaomi észjárásnak köszönhetően - ki van kapcsolva a rendszerben.

    Így lehet könnyen elérhetővé tenni Split screen (Multi window) fícsört Mi5 Nougat (7.0) MIUI alatt:

    1. Telepítsd fel a Button Mapper Pro appot (800 HUF a Play Store-on innen ingyenes - én megvettem)
    2. Nyisd meg Button Mapper appot: Next > Next > Next > Start > Go [Ez automatikusan átirányít az Accessibility menübe] > Buttom Mapper [kapcsold be] > OK > [Ez automatikusan vissza irányít a Button Mapper főmenübe]
    3. Válaszd ki azt a gombot amire be szeretnéd állítani a Split Screen-t. Én vissza gomb-ot választottam hosszan nyomva: Back Button > Customize [kapcsold be] > Long press > Split screen kiválaszt (lásd screenshot #3)
    4. Engedélyezd Button Mapper-t automatikusan induló appok között
    5. [Opcionális] Ha nem támogatott appokat is szeretnéd használni Split screen (Multi window) módban, akkor a fejlesztői beállításokban kapcsold be "Force activities to be resizable" lehetőséget (lásd screenshot #5)

    Screenshot #3:

    Screenshot #5:

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák