Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

Új hozzászólás Aktív témák

  • plman

    tag

    Na sziasztok én vagyok az aki pár hete írt mikrofon problémáról, (időnként nem hallanak, de én tisztán hallok mindent), kipróbáltam a jack ki-be húzogatos módszert ami nem hozott változást, ugyanúgy hol működött hol nem, elvittem szervízbe, ahol az istenért se produkálta ezt a jelenséget, (lejászottunk vagy 5-6 hívást oda-vissza de semmi hiba, tökéletes volt), de azért kitakarították, némi szösz jött ki belőle és úgy tünt, hogy megjavult valamelyest, néhány napig jó volt, de ismét elkezdte így ismét szervíz lett, mikrofon csere, pontosabban az egész jack-töltő-mikrofon panel, mert hogy egy panelen van ez a három dolog. ha volt már ez leírva akkor bocs csak gondolom leírom, hátha más is jár így, de ha senkit nem érdekel akkor bocs.

Új hozzászólás Aktív témák