Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca1212

    őstag

    válasz Zsocy155 #4494 üzenetére

    Én is sokat agyaltam rajta mi legyen a ONE utódja, de tegnap berendeltem. Kiderül... :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Zsocy155 #4494 üzenetére

    Pár nap különbséggel vettük lassan 1 hónapja és ő nem tudott róla, hogy én is lecseréltem a telefonom. Akkor mutattam, hogy nekem milyen van amikor ő mutatta az új szerzeményét (G2). Megnézte az enyém és nagyon tetszett neki, mennyire letisztult mint a formaterv mint a MIUI rendszer. Nem is hallott még erről a márkáról és annyit fűzött hozzá. hogy "baker, ha ezt tudtam volna". Azóta már felajánlotta, hogy cseréljünk, persze eszem ágában sincs. Próbál azóta is meggyőzni, hogy az miket tud, de csak mosolygok, mert amiket ő rátelepít ebben alapból benne van (pl. hívás rögzítés). Van benne egy jó kis hívás és sms szűrő amivel lazán letilthatód a nem kívánt számokat vagy azokat akik rejtett számról hívnak. Ami még nagyon okos dolog, hogy a fentről legördülő gyors ikonoknál egy klikkel átteheted csendes üzemmódba, de ez ütemezhető is. Ami érdekes benne, ha csendesbe teszed és közben hívnak vagy sms vagy mail érkezik, nem, hogy hangja nincs, de a kijelző fel sem villan. Nem világít a kijelző, nincs extra fogyasztás. csak egy kis led lélegzik ami jelzi, hogy történt valami. Az ébresztő óra természetesen fog jelezni ha épp aludnál. Azt nem is említettem, hogy nagyon jó a Wi-Fi. Pillanatok alatt csatlakozik, stabil és ott is rendesen fut a YouTube ahol az s3 meg se nyikkant nálam.
    Én kitöröltem minden csirkelábas programot és így majdnem 12 giga a szabad tárhely ami az s3-ban alig volt több mint 10 giga. Minden programnak megszabhatod az engedélyeket, mit figyelhet (sms, mail, gps, stb). Eldöntheted, hogy megbízol e az adott programban. Megszabhatod mi indulhat automatikusan.
    A magnézium övezet nagyon erős, nem hajlik vagy recseg. Az s3 agyba dugósa mindent kezel, tökéletes hozzá.

    Ami még fontos, hogy ide sok olyan jár aki nagyon rendes és segítőkész ha valamit nem tud az ember.
    Nekem is sokat segítenek a mai napig !!

Új hozzászólás Aktív témák