Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wovbagger

    tag

    válasz mizoli #32172 üzenetére

    A wikipedia alapján 2013 novemberétől volt elérhető a telefon Kínában, Hong Kongban és Taiwanban, vagyis immár 5 éves a modell. Én meg itt simán használom, és egy rossz szavam nincs a teljesítményére. Az, hogy anno leejtettem nem a telefon hibája, viszont már előtte megjelent egy kis sárga folt a kijelző egyik oldalán. Ez volt az egyetlen hibája.
    Az előző telefonom (a modell megjelenésétől számított) 5 éves korára már lassú és használhatatlan lett. Persze arra nem tettem fel mindenféle ROM-okat meg MIUI-kat :D

    Mostanra találtam egy viszonylag használható témát. De belefutottam még érdekes verziókba, az egyiknél pl. úgy volt pozicionálva a hívásoknál a billenytűzetet eltüntető gomb, hogy csak a harmada látszott, így nem lehetett megnyomni, vagyis képtelenség volt eltüntetni a billentyűzetet. :W
    Utána olvastam a Launchernek mint olyannak is (most már tudom mi az), és megnéztem a Novát is. Azt írják, hogy van ingyenes verziója, de a fizetősben vannak meg azok a funkciók, amik miatt igazán érdemes azt választani.

Új hozzászólás Aktív témák