Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RiddleR

    aktív tag

    válasz <Adamsky> #9007 üzenetére

    Nem használok semmilyen ébresztést. Most tényleg csak contact szinkron és 3G van folyamatosra állítva. Ami ugye semmi, tehát nem kéne fogyasztania.
    4.2.14 volt eddig, tegnap este felraktam a 4.2.28-at.
    Nagyon érdekes, de eltűnt az az AlarmManager mindenhonnan, viszont továbbra is stabiil 12% merülés van egy éjszaka.

    Csináltam pár screent ismét, de most inkább csak linkben rakom fel, mert a múltkori az elég gázul sikerült.
    WLD CPU time
    WLD trigger
    WLD kernel
    Battery use
    Battery history
    CPU stats

    A battery use-nál elég érdekes, hogy most meg a mobile signal visz el rengetegt, bár tudom, hogy 3G esetén a -75dB nem a legszebb érték, de még szerintem a zöld zónának számít. (Arról nem beszélve, hogy a razr i ugyanitt simán el volt)
    A battery history-nál kezd kitisztulni az awake statusz, de még mindig ott van 4db elé vaskos csík, ami fura éjjel amikor semmit nem csinál a teló.
    A CPU stats-nál meg, hogy 594MHz az 54%-ot vitt éjszaka megint érdekes.

    Közben már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg az akku szar (is). Végülis használtan vettem, de csak 2 hónapos, szóval ennyi idő alatt csak nem lehet kinyírni, kivéve, ha gyárilag szar. Lehet vissza kéne tennem a 2000-reset.

Új hozzászólás Aktív témák