Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz Attipapa #6769 üzenetére

    azon egyszerű oknál fogva, hogy akinek minden jól megy az ritká(bba)n olvassa a fórumokat és ír bele. Éli világát, max akkor nyilatkozik ha véletlenül elkap egy kérdést ami erre irányul.

    Volt már pár készülékem, ha jól vettem ki neked is.
    Ezt én eddig mindig tapasztaltam.

    Ráadásul elég sok a "user-error", azaz nem általános bug, hanem az adott usernél beakadt valami, valami app kavar be, vagy egy egyszerű Wipe Cache után már menne is minden neki jól, csak egyszerűen azt sem tudja mi az ;)

    szóval az akinél minden rendben nem fogja beírogatni naponta, hogy "Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve." :D

    szerintem

    (#6792) jom: sajnos az IMEI szám nem jelent semmit, az egy számsor amit pl lelopnak egy eredetiről és kész is.

    Ez is egy brutális hamisítvány volt, a Recovery-nél bukott el talán egyből ez is...

    Betszek már az összefoglalóba egy összeszedett cikket a hamisítványokról.

    De azt már előzetesként lehet mondani, hogy 100%-ban csak fizikai kontaktussla lehet megbizonyosodni az eredetiségről. Ezért fontos, hogy honnan vásárolja az ember. Ennél a készüléknél ajánlott inkább pár ezressel többet fizetni, és már ismert/mások által ajánlott helyről rendelni.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák