Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz gabe8719 #32 üzenetére

    Mindenféle trolkkodást elkerülendő inkább te gondolt végig ezt a dolgot. "enyhe " túlzás az hogy konzolok szintjét hozzák a mobilok. igen max egy ps2 szintjét, persze csak a jobbak.

    Itt 620, meg hasonló belépő szintű telókkal dobálóztok( igen , a szolgáltatóknál a 800 is az lett, kb 20 ezer forintért elhozhatod T- mobilnál, 10 ft-ért Telenornál) ez a win mobilok kezdete még,és kár itt fikázni a rendszert egy ilyen bagatel játék miatt. Amúgy Eszméletlenül simán fut, böngészésben IS alázza a droidot. Azért mert nem fut el rajt a batman mit tudom Én.Kb 100 droid teló van , amin szintén nem fut el. Szóval az oprendszer, telefon, fikázását inkább ne erőltessük, se a Nokiáét,mert például nekem a hátamon feláll a szőr az androidtól, még a symbian utolsó verziója is odaveri a szememben.

    "függetlenül attól, hogy a hardver, vagy a szoftvergyártó a ludas"
    itt a gond, hogy NEM függetlenül, a másik meg hogy a vevő is ugyan annyira ludas aki játszani akar az vegyen már komolyabb hardvert,komolyabb telót, nézzen már utána hogy mégis az alap win telók miben kevesebbek a csúcstól.
    maximuss kollégának igaza van nálam. +1

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák