Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fricz19

    őstag

    válasz b. #34 üzenetére

    Nekem 8s van, ami szerintem azért már nem belépő szint(most is 80e).
    Még most sem tudom eldönteni, h a telefon, vagy maga a rendszer rossz.
    Akad, fagyogat, stabilnak egyáltalán nem nevezhető, appok pocsékak(FB, viber, bkv, UC browser)
    Szóval számomra az alázás nagyon messze van, sőt....

    AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

  • gabe8719

    senior tag

    válasz b. #34 üzenetére

    Ahogy látom nagyon elment más irányba ez a dolog, éppcsak a lényeg nem ért át. A probléma még mindig az, hogy NEM a hardverrel van a gond. Belerámolják már ezekbe is a közel csúcs Adrenokat, kérnek is érte legalább annyit mint a konkurencia, holott annak a szerencsétlen csipnek ezen a rendszeren -kis túlzással- más dolga sem lesz élete végéig, mint a csempegörgetést számolgatni. Felesleges.

    A kritizálás messze nem azért megy mer' nem fut a betmen, hanem mert a WP közel sem annyira feláras és exkluzív holmi, mint amilyennek az MS beállítja. Maga a koncepció az ellenszenves, a véleményem pedig az, hogy az MS még messze nem tart ott a WP-vel, hogy következmények nélkül megjátszhatná ezt..
    Pedig írtak egy sok szempontból kiváló, ráadásul natív oprendszert, ami emiatt képes lenne a hardver nyers erejét felhasználni, mégis butítják, mondván fizess még többet. Persze mint mindig, itt is majd csak utóbb derül ki hogy mellényultál..

    maximuss:

    "Megértem, akinek fáj, h nem elég a RAM sok
    játékra, de ha ez fontos, akkor nem 512-es
    wp8-as telót választok."

    Pont hogy elég lenne (iOS-en 256mb is elég az összes eddig valaha kiadott alkalmazás tökéletes futtatásához..), csak le vagy korlátozva. Indokolatlanul, feleslegesen, ráadásul mivel nem is kötik az orrodra hogy a komolyabb appokhoz ez valamiért levés, lenyúlásszagú is a történet.

    Ha tényleg úgy szeretnének fejlődni mint a konkurencia, akkor szvsz. igencsak változtatniuk kell a jelenlegi szemléleten..

Új hozzászólás Aktív témák