Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbware

    senior tag

    válasz petroleumlam #494 üzenetére

    Akkor vegyél androidot, aztán tegyél rá főzött romokat, hogy talán tudd használni és ne fagyjon 5 perceként, meg merüljön le 8 óra alatt :))))

    Én meg vagyok elégedve vele, mindent tud, amit tudnia kell. email, telefon, sms, mms, fényképezés, navigáció, webezés. Csak hogy tudd, telón keresztül intézem az utalást (OTP, Citibank) és tökéletesen működik ez is.

    Nekem androidom volt és mindig volt vele problémám, naponta kellett tölteni, mert lemerült, hacsak nem felraktál valami szar főzött romot, amivel talán kibírta mint 1 nap. S8 2 napot simán kibír!!!

    De mondom, van alá navigáció és simán rá tudsz tölteni 2-3 országot!!!

    Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

  • Integrale

    veterán

    válasz petroleumlam #494 üzenetére

    telefonon keresztül is lehet egyenleget tölteni. Okostelefon nem laptop kiváltására van.
    Felhasználói élménye pont, hogy van a WP-nek, amiről te beszélsz az nem a felhasználói élmény.
    Hangnavi van de csak angolul, nekem megfelel.
    Ha elérhető valami weboldalon keresztül, akkor minek külön alkalmazás?

    Nem kell több millió ember nevében beszélned. Az arányokat megfelelően prezentálja ez a fórum is, vagyunk itt 5-en ebből csak Te sírsz a navigáció és a Torrent miatt. Ezt nyugodtan felnagyíthatod világviszonylatra is!

    WP-re ott a Skydrive amivel gépről telefonra oda-vissza, kép dokumentum stb átrámolására tökéletes. Kb 2 hónapja nem dugtam össze a telefont számítógéppel, mert mindent leszinkronizál skydriveon.

    "Bad reklám is reklám too"

  • dejaris

    addikt

    válasz petroleumlam #494 üzenetére

    Androidos felhasznaloi elmeny, ezen hangosan felnevettem:-D Lehet, hogy arra tallatak ki, hogy kivaltsa a laptopat, de nekem egyaltalan nem teszi. Microsoft pedig nyiltan olyan filozofiaval all hozza, hogy a telefonnak nem ez a dolga, hanem a legjobb informacios kapcsolat legyen a baratok kozott' Azer irtam, hogy nem kell hangos navi, hogy ebbol kovetkezzen szamodra, hogy nincs fogalmam errol a temarol, igy nem tudok mit irni. A kommented masodik felebe taglalt dolgok pedig csak a fejlesztokon mulnak, a napokban erkezett meg pl a gopro appja is. Szoval bovulget lassan a dolog. Egyebkent ez nagyon jo, hogy egybol tutsz utalni meg miegymas, csak a problema a felteteles mod, sok mindent megtudsz csinalni csak mikor nagyon kene a telefon cserben hagy...na ilyet egyszer tapasztaltam windowsphone-omon: panoramat akartam fotozni a Hargitaban csak kiakadt a -20 fokra. Androidon fel se tudnam sorolni az eseteket, amik egyaltalan nem a kulso viszonyokhoz kotodtek, szimpal csak feladta a mukodest. Vegul pedig ne gyerekezz!

Új hozzászólás Aktív témák