Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pufferzóna

    tag

    válasz pushalias #341 üzenetére

    (#341) pushalias: "És WP-n is dönthet úgy a programozó, hogy úgymond kihasználja a helyet."

    No, akkor lássunk egy-két ilyen csempét, ha kérhetem. :)

    (#363) ramrit: "Én csak azt nem értem hogy ha annyira hulladék ez a csempe,ahogyan a sok hater állitja, akkor a Play áruház föoldalán mi a francért azok vannak???"

    Na de nincsenek. :) Akinek kell, az kipróbálhatja, hogy néz ki vele a telefonja (ugyanaz fordítva WP telefonon természetsen nem megy). Én megtettem, de azok a 15 évvel ezelőtti piktogramok nem nekem valók...

    "Droidra is megjelent a wp8 launcher és valami baromi jó. Hamar felmegy ez is 1millió letöltés számra,mint a launcher7."

    Én is ki fogom próbálni, mert kíváncsi vagyok. De ettől még nem fogom azzal használni a telefonomat.

    "de szerintem és ami az igazság is, hogy azért lett csempe, mert sokkal informativabb és igy jobban el lehet adni az appokat,mint ikonnal."

    Ezt a "sokkal informatívabb" mondatot fejtsd ki, légy kedves. Nálam például egy ikonnyi helyen 7 különböző feladat, vagy naptári esemény van kint widgetként, így négy ikonnyi helyen elfér a napi naptáram, a feladatlistám és a két, legfontosabb beosztottam feladatlistája. Így online tudom a teljesítést nyomon követni. Számomra ez az egyik leghasznosabb funkció. Szintén hasznos, hogy van egy-egy hívás és sms-mappám a gyakran használt számokhoz. Rábökök a mappára, majd az illető nevére/arcképére és már megy is a hívás. Egyszerű, de nagyszerű.

    Én egyébként drukkolok a WP-rendszereknek, a verseny mindenkinek jót tesz.

Új hozzászólás Aktív témák