Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Efbialy #39 üzenetére

    Ok. :C :D

    Amúgy nem mindenféle védelem, hanem idegesítő helyett csak háttérben zajló védelem.
    Valahogy nekem nem az jelenti a vírusvédelmet, hogy mindig megkérdezi a Windows: "Tényleg ezt akarod?", én meg mindíg lenyomom "Igen, azért kattintottam ide baszod, csináld már!"
    Van vírusirtó, majd az szól, ha vírusról van szó...

    Persze emberfüggő kit mennyire zavarnak a felugró kérdések, és hogy folyton megkérdőjelezik a pillanatnyi ítélőképességét, de a fenti idézet szerintem körvonalazza engem mennyire...

    És nem 1 ismerősöm az UAC-ra hivatkozott, hogy azért nem kell neki Vista. Mondom fél perc kikapcsolni. Akkor meg mindíg jobbklikkel kell indítani mindent, mondom 2 perc megcsinálni. Válasz: Á, hagyjuk....

    Most neked is mondhatnám próbáld ki 1 hétre, hogy adminként haszálod a gépet UAC nélkül, majd futtass vírusellenőrzést, és számold meg mid van (fogadok ugyanúgy 0, vagy olyan ártalmatlan dolgok amiért nem szólt a vírusirtó, de Spybot törli azt is...). De mindegy, ha te szereted hagyd bekapcsolva...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák