Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #19 üzenetére

    az adobe readerhez - ha az utánzat 3x gyorsabban nyitja meg a nagyobb, 20-30 megás pdf-jeimet, akkor köszönöm szépen, én az "utánzat"-ot kérem... amúgy a .pdf szabvány, és nem egy cég tulajdona.

    énis azon "együgyű XP-s ősemberek" körébe tartozom, aki XP-ről vált win7-re, DX10-es videokarival. Hogy miért teszem?
    1. az én dolgom, hogy nem az OS-sel töltetem ki a laptopwincsim 20%-kát
    2. kipróbáltam, és a mostani rendszeremhez képest a vista csak egy skin... az XP-vel biztonsági+egyéb szempontból se volt semmi bajom.
    3. a mobilnetes modememhez nincs vista driver, márpedig hiába ülök, és nézem a gyönyörű (?) aero-t, ha mailt se tudok olvasni. mire a win7 beérik, tuti lesz driver.
    4. az a híres DX10 vidkari egy quadro FX570M, ami legjobb esetben is a DX9 maximumát tudja megmutatni. Ha annyira játékos lennék, akkor vista v server2008...

    Az egész vista-win7 dolog hasonlít nekem a win2000 vs XP-időkre. a vista egy jó rendszer volt arra, hogy a szofverírókat átszoktassa az új környezetre, de a win7 lesz a renszer, aki igazán learatja a babérokat és XP módjára el fog terjedni. Próbálgattam párszor a vistát, és gondolkoztam, hogy át kéne állni, de most, hogy itt az utódja, már semmi kedvem.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák