Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    (#1) - Kösz, elírtam...

    (#2) - Annyira nem volt vészes, úgy is csináltam, hát "ledokuentáltam".

    (#3) - Sok embert láttam már szopni az open office miatt. Főleg akkor gáz, ha magától nincsenek is ambíciói alternatív szoftverek után, aztán csak nyafog, hogy mivan, miért nem tudja oda-vissza küldözgetni a doksikat a haverokkal (ja, mert nekik office-uk van, nem office-utánzatuk, és a 2 nem ugyan az. Ha magában jó is az openoffice, akkor sem tökéletesen kompatibilisaz eredeti office-al, ami eleve halottá teszi az ügyet egyes esetekben...)

    Az Adobe Reader is ingyenes. Miért egy alternatív megoldást használjak az eredeti helyett? Miért ne Adobe termék olvassa a PDF-jeimet, és miért egy "utánzat"?

    Amint felhúztad a rendszert és a progikat a ccleaner kapásból talál kb 1,5-3 Gb hulladékot az ottmaradt telepítők és backupok közt. (indítasz egy installert, kibontja magát, feltelepül, és a kibontott file ottmarad, a windows update otthagyja az installereket is, meg a backupokat is...)
    Fél év átlagos használat után a registry is tele tud menni "minden szar"-ral. Amíg nem ultra-advanced módban futtatod a takarítóprogikat nem nagyon törölnek le semmi olyan ami "talán mégis kellett volna", de olyat soha, ami nem pótolhato. (esetleg elvesznek a beállításaid egy programban, de akkor már rossz napod volt)

    Ez tetszett: A kevéssé hozzáértő haverom is gond nélkül megcsinálja - > azért tegyél még be pár képet hol mire kell kattintani. :DDD

    Próbáltam már én a legtöbb lejátszót, amit megemlítek. A linux alá készült windows-pótlékok windows-os portjait mondjuk valamelyest elvből zárom ki, most nem megyek bele mivel lehetne még megindokolni az elvetésüket, mert az egy külön cikk lehetne...
    Az MPC is jó, meg is említettem a nevét, mint életképes megoldást, csak épp szerintem a BSPlayer jobban használható. Tud mindent, ami az MPC-ből kellhet, néhány olyan apróságot is amit az nem (biztos van fordítva is, csak épp az sosem kell szinte senkinek :D)

    Codec packnál azért jó a K-lite amit írok mert gyakran frissül, felrak minden media splittert, és van benne friss FFDShow. Az meg a leírt fekete-szürke gondok miatt jobb mint a Divx kodek. Végül is az is jó tanács, hogy rakj fel kézileg Haaili media splittert, és FFDhow-ot, csak a K-lite épp ezt csinálja...

    Az UI részt kösz. Tényleg jobb ötlet a webinstallert javasolni (bár én jobb szeretem a redistet feltenni). A rövidítés pontos kifejtésének meg utánanézek.

    (#4) - Hát, ezt írtam... De inkább station-drivers-en keresgélj, ott eleve ömlesztve van a lista verziószám szerint, nem lapokhoz...

    (#5) - Ezt azért tartottam fontosnak, ha valaki olyan Win 7 TAP buildet is fel akar majd tenni, ami frissebb mint a beta1, és nem kap majd hozzá kulcsot. Nameg ha már lop, akkor is csinálja rendesen...

    (#6) - ***************

    (#12) - Nos, a "senki sem használ soros portot" épp arra való, hogy felkapja a fejét, aki igen. :D De majd odaírom hogy alaposan gondolja át.

    (#14) - Pedig vannak korlátozások. Nem 1db 64-bites programot láttam, ami 64-bit alatt több RAM-hoz fér hozzá. (memtest, de akár Half-Life 2 játék High-res textúrapakkal)

    Még egy ilyen és a cikkel együtt pihenni fogsz!

    [ Módosította: Racecam ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák