Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszlopos

    csendes tag

    Jelentem, a tab nálam is hibátlanul működik a legfrissebb gyári 4.2.2 van rajta, mindenfajta anomália és nyűg nélkül. Mondjuk ha a fiaim kezébe kerül, és elkezdenek rátöltögetni a play-ről ész nélkül játékokat, akkor általában egy idő után valami nyűgje biztos lesz, úgyhogy egyszerűen le vannak korlátozva. De ez nem a hardver vagy az alap szoftver baja, hanem ez ugye egy nyitott rendszer... A kijelzője egyszerűen fenomenális.
    A tükrös gépemmel készült képeket ha ezen nézem vissza, azt is meg tudom mondani, hogy két kép között a lányomnak hány szál haja hullott ki... Úgyhogy én is azt mondom, hogy ha szűz rendszerrel is nyűgje van valakinek, ne a fejlesztőket "fikázza", főleg ha csak egy-két esetről van szó, hanem irány a szerviz. És ott verni a dobot keményen. Nekem 70W-m volt, egy kicsit elkezdett púposodni, elvittem a Wayteq szervizbe, ott kicserélték a kijelzőt, de úgy hogy beláttam a gépbe, olyan illesztési hiba volt benne. Ráadásul megkarcolták az oldalát is. (Hozzá kell tenni, hogy ezt egy külső szerviz csinálta) Megpróbálták elmagyarázni hogy ez így jó, de mivel nem tágítottam, ezért csere utalvány lett a vége, majd egy óra múlva az új dci modell. Egyébként mondjatok mégy egy márkát, amelyiknek ilyen szoftveres fejlesztő háttere van, gyári is meg nagy tudású külső emberek is. Ja és hogy ez a két társaság még egymás keze alá is dolgozzon, pf... Csak így tovább!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák