Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • supercharley

    tag

    Én ajándéknak vettem egy ilyen készüléket. Gondoltam hogy mielőtt átadom, rakok még rá könyveket. Mivel észrevettem hogy van hozzá szoftverfrissítés is, ezért gondoltam hogy azt is felrakom.
    Hát baromi nehezen ment föl. A Wayteq oldalán leírt módszerrel a harmadik pontnál nem ismerte már fel a számítógép a készüléket. Több gépen, többször is próbáltam, mikor egyszer csak mégis felismerte, nem is értem hogy miért. Ez azért így elég gáz! Arról nem beszélve hogy egy sima "xBook-60" készülékről van szó, és a hozzá letöltött firmware után olyan menüpontok kerültek bele, ami a wifi-s készülékhez volna, tehát szarul van fent a honlapon! A képernyő számomra egyértelműen csalódás, mert a lapozás előtti tartalom halványan(és számomra zavaró módon) látszódik lapozás után. Más problémám is van még, nevezetesen az hogy az akku 100%-on volt tegnap este amikor leraktam a készüléket. Onnantól kezdve csak a képernyőkímélő volt a képen, reggelre mégis csutkára lemerült az akkumulátor! Hogyan lehetséges ez, hiszen energiát csak képfrissítéskor kellene felvenni a készüléknek?! A kivitelezés minősége is elég gyatra, mocorognak a gombok, meg még zörögnek is. A saját tapasztalatom egyértelműen ellent mond annak a "tesztnek" amit vásárlás előtt itt olvastam a készülékről: [link]
    Szóval az első tapasztalatom a készülékkel kapcsolatban eléggé lesújtó!
    Jövő hét végén át kellene adnom az ajándékot, de így? Az is elég ciki, ha azt kell mondanom hogy azért nincs ajándék, mert egyből a szervízben kezdett. A fene egye meg....

Új hozzászólás Aktív témák