Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz DM43 #127 üzenetére

    Így van, a WinCE korszak lejárt, bár még mindig sokan ragaszkodnak hozzá. Egész jó lett tényleg a készülék, elhoztam egy próbára a boltból, de vissza már nem vittem, maradhat. Hidegindításnál az első pozició tényleg kicsit lassabb mint az x880-omon, de nem vészes, annak idején az Asus A636 még lassabb volt, és az akkor király gép volt. Menet közben is jól tartja a pozíciót, bár még nagyon kritikus helyeken (sűrű erdő, betondzsungel) nem jártam vele. WinCE-hez képest az android lehetőségei jóval szerteágazóbbak, ha valaki dedikált navigációs eszközt szeretne, akkor inkább az android a jövő, az ismert WinCE alkalmazások szinte mind elérhetők androidra (nekem egyedül a russa a maga egyszerűségében hiányzik), és még egy csomó azon kívül.
    Jó pont még, hogy a telefonomra megvett sygic-et elindítottam, beléptem itt is a fiókomba, és simán azt mondta, hogy megvan az EU+Russia full licenc (amikor vettem akkor Russia nélkül drágább volt :N ). Lehet hogy azért, mert nincs IMEI száma a készüléknek. Úgyhogy ez nekem mindenképp plusz pont, hogy itt is és a telón is tudom használni. Igo szülinapp megy csont nélkül, obb+apk átmásolásával. Primo-ról nem tudok nyilatkozni :B :K .
    Az akku nem tart túl sokáig, bár az első néhány feltöltés után jobb lett a helyzet. Autóban nem gond, ott a szivargyújtós kábel.
    A wifi vétel nem rossz, otthon a referencia helyemre beülve sima a vétel, több telefonnal is kevesebb pöckös a vétel odabent. :U
    Bluetooth-ot még annyira nem próbáltam, de határozottan pozitív a megléte, van BT OBD adapterem, úgyhogy a Torque is befogható ha nem kell navigálni, hibakód törlésre is használható.
    Végre egy eszköz, ami fixen az autóhoz tartozhat, és messze túlmutat a WinCE készülékek lehetőségein, én is adom el a régit.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák