Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz Tigerclaw #86 üzenetére

    Nézd, én megértem, hogy csalódtál, rendben, de ne általánosíts...nekem Active 1 van és erre 45 órás átlagos üzemidő ígér a Samsung, amit teljesít is. Nem is vártam többet tőle...kicsit úgy érzem, nem tájékozódtál kellőképpen, mielőtt megvetted az órát, de ez nem a gyártó hibája.

    Nem vagyunk egyformák, nekem még sosem akart lemerülni, pedig alvást is figyeltetek vele (más kérdés, hogy ez szerintem fabatkát sem ér). Este, amíg kajálok/tusolok, stb. feldobom töltőre a órát, annyi elég is neki. Igen, naponta töltöm, de kb. 60%-on van nap végére, tehát a beígért időt tudná, ha muszáj lenne.

    Én amúgy nem szívesen hordanék több eszközt, ha egyben is megoldható a feladatuk.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

  • Zé.

    tag

    válasz Tigerclaw #86 üzenetére

    A Vasárnapi töltés a siker kulcsa!

    Hét napi üzemidő nagyon sok embernél a kívánatos! A Ticwatch Pro órában
    kétrétegű / üzemű a kijelző. Okos üzemmódban egy nap, míg sima LCD óra
    alapfunkcióban egy hét. Nyilvánvalóan kellene egy újítás! Például az óracsatba,
    vagy az óra karpántban egy modul akku, mint a régi mobilok cserélhető
    megoldásai. Ezeknek a helyére, a karpántba kerülhetne jóval nagyobb akku, hogy
    az is hozzon egy hetes üzemidőt. Tehát külön lenne választva az órából a
    tápellátás. Könnyen belátható, hogy a női, kisméretű órába ellentmondásos nagy
    akkut tenni! Mellesleg a hölgyek meg eleve szeretnek karperecet, stb. hordani,
    vagyis értelmet nyerne a csuklón hordott női karikák, miegyebek...
    A vízállóság így persze nyitott kérdés... további újításra váró megoldandó feladat.
    Áttörés lenne az egy hetes üzemidő, ekkor lehetne sikeres tömeg termék!..

    ,,Bocsánat mindenkitől, kicsit eltértem a tárgytól, --- egy kicsit a jövőbe."

Új hozzászólás Aktív témák