Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz hwopapa #71 üzenetére

    Jézusom... És ezt komolyan képes vagy megkérdezni, hogyha egy másolat automatából veszel jegyet, ahonnan az eredeti tulajdonosnak nem folyik be pénz abból kinek származik baja?! Tegyük fel hogy mondjuk te vagy az egyedüli utas ebben a világban. Szerinted az eredeti cég az automatájával ebben az esetben meddig lenne képes fennmaradni? Utána aztán marha boldog lehetnél az okosba vett "BKW" jegyeddel.. Ha több utas van a helyzetet akkor is csak annyiban jobb hogy a többiek eltartanak téged, ingyen élőt...

    [ Szerkesztve ]

    That unconquered country we call the future.

  • updog

    senior tag

    válasz hwopapa #71 üzenetére

    "...ha egy nem-BKV hanem BKW-automatából veszek jegyet..." Megint almát a körtével. Semmilyen módon nem állítható párhuzamba a Lego-Lepinnel, csak a "minek véded" dologra hoztam példát.

    Amúgy nem tudok belekötni az érvekbe, miért is (hogyan is) tiltanák be, mindig lesz aki megveszi, a Disneyt pont nem zavarja a dollármilliárdokban dúskálva, hogy licenszdíj nélkül árulják a Lepin Star Wars Kylo Ren command shipet, a Lego sem fog (még) csődbe menni, mindenki azt csinál amit akar.

    (#70) L3zl13 OK, a szabadalom és szerzői jog rossz, mmmkay? Az, aki keresni is szeretne ezen, maga a sátán. Legyen minden mindenkié, láttuk már a történelemben is, milyen jól működő rendszereket lehet erre építeni. Vagy mondj jobbat, ami fenntartja a motivációt az innovációra (sejj de szép szófordulat).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák