Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hwopapa

    tag

    válasz updog #60 üzenetére

    Persze, érdemelje meg a büntetést a bliccelő, ugyanakkor ha egy nem-BKV hanem BKW-automatából veszek jegyet és azt a jegyet ugyanúgy elfogadja az ellenőr, de csak 100 Ft-ba kerül 320-al szemben, valamint a kezemre se lesz csapva és bünti se lesz, kinek származik baja belőle?

    Pláne hogy a példánál maradva mi lenne, ha a BKV-től már nem lehetne venni 320-as jegyeket, csak 390-eseket 320-asként eladva, de nem tetszik a mintája :D

    Sokat lehetne pörgetni ezeket a dolgokat :U

    Amúgy rettentően sarkítod az egész példálózást. Először is NEM a 6-8 éves gyerek a technik lego target audience-e. Azoknak nem kell, hogy apuci összerakja a legót, mert van számukra megfelelő nehézségű Lepin/Lego, amit - akármilyen furcsa lehet számodra - ők is össze tudnak rakni. Azt, hogy utána ki mit csinál a végtermékkel, már a saját fantáziájára van bízva - de hidd el, hogy meg tudják apa nélkül is oldani a gyerekek :) Legalábbis amikor én kicsi voltam 30 évvel ezelőtt, akkor meg tudtam és nem voltak ilyen szép lego készleteink, mégis építettünk öcsémmel kerekeken mozgó robotot.... :D

    "Az élet kegyetlen, nem kaphatsz meg mindig mindent, ami tetszik, vagy ha mindenki megkaphatná, akkor te sem vágynál rá annyira."

    Nem kívánok én neked rosszat, csak így teljesüljön minden kívánságod az életben :R

    Nem a 90-es években élünk, meg elnyomás alatt, hogy ha félreteszek elég pénzt sem kaphatok meg bármit, amit szeretnék. A mondatod második része meg számomra irreleváns, ugyanis veled ellentétben nem azért veszek magamnak dolgokat, mert mások vágynak rá. Egészen pontosan telibesz@rom, ki mit vesz, az érdekel, hogy ami nekem van, az szórakoztasson :)

Új hozzászólás Aktív témák