Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxeus

    tag

    válasz liksoft #138 üzenetére

    Hétvégén hosszú órák eredményeképpen Win2000 alatt az 1.42-es gyári driverrel sikerült képet kisajtolnom a kártyából. Egyelőre csak sima av kábelen keresztül, meg rendszervinyóra, de csak a MiroCapture progival. Win2000 alatt a driver amit feltettem nem WDM driver, így a VirtualDub nem látja (legalábbis szerintem emiatt nem látja).

    Utána a másik gépen már sikerült valami random filterekkel "javítani" a képen, és megvágni, majd egy próba konvertálást végezni MKV-ba.

    Az előző hsz-edben leírt általános capture feltételek még nálam nem teljesülnek hiánytalanul, nem találtam még megfelelő arnyékolt/aranyozott scart->s-video+rca kábelt emberi áron. Zavarszűrős elosztóm van a TV-nél, az majd a capture idejére kiszerelem onnan.

    Milyen további teendőim, illetve mit kellene még beszerezni a kábelen kívül a lehető legjobb minőség elérése céljából?

    Illetve maradjon a Win2000 ezzel a driverrel, vagy Win98 alatt stabilabb-e valamivel a driver? Win98 vagy Win98SE ami alatt sikerült a működő rendszered öszzeállítani? Ha nem titok, akkor milyen konfigurációban van a DC30-asod?

    _sefi:
    Milyen típusú videómagnót néztél ki? Csak nem a Panasonic NV-HS1000-t? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák