Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sinesol #5 üzenetére

    Semmi túlzás nem volt benne. Egérnek nettó 130 gramm iszonyú nehéz.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • b.

    félisten

    válasz Sinesol #36 üzenetére

    A súlynak nem a kényelemhez van köze a profi versenysportban az egy más dolog.
    A jó kombináció a súly -ergonómia - szenzor- a csúszófelület- és még pár tényező együttes kombinációja, Ha két teljesen azonos G502 lenne a kezeidben kiélezett helyzetben, ami között semmi más eltérés nem lenne, csak 40-50 gramm különbség akkor könnyebb lenne ezt megértened.
    JÓ egeret én úgy választanék magamnak, hogy első körben megnézném a súlyát és a könnyű egerek közül választanék magamnak olyat, aminek jó a szenzora, majd ezek után olyat aminek számomra jó ergonómiája folyamatosan leszűkítve. Ha csak az egyik tényező nem felel meg ezeknek a szűkítéseknek akkor már kompromisszumot kell kötnöd.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Sinesol #41 üzenetére

    De de, ezek 100 gramm körüliek amik átlagos súlyú egerek ezt írtam én is. 130 grammos egér kifejezetten nehéz, mint ahogy írták is a cikkben :)( egyébként nagyon sok egeret azon a szinten már nem a gyári specifikáción használnak, mert úgy kezdik, hogy szétszedik és kidobálják belőle a beépített súlyokat. lescerélik a kábelt,a talpakat satöbbi.Szinte azonnal hozzálátnak átalakítani.
    Nézzetek be szerintem ide az egér topikba vagy kérdezzétek meg Synthwave-t ( a cikkírót)akinek van már elég sok tapasztalat ilyen téren. Ő a PH egér topikban elég szép munkásságot folytatott le és van tapasztalata ezen a téren. Én meg a versenysport terén küzdöttem anno jó pár évig.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sinesol #41 üzenetére

    "Egyébként most találtam valami oldalt, ahol pl. Dota2 pro játékosok setupjait ismertették, és ott nagyrészt Steelseries Sensei 102g és Razer Deathadder Chroma 105g-al a legelterjedebb. Ezek sem épp könnyűsúlyú egerek."

    Nem, azok sem. Azok átlagosak - és nagyon messze vannak a 130-tól.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • b.

    félisten

    válasz Sinesol #45 üzenetére

    átlagos vagy könnyű, de semmiképpen nem ilyen nehéz egérrel játszanék, max otthon alkalmi játékra, de ahhoz ez meg túl drága. Legalább is nekem.
    Hidd el hogy a pro játékosok a határokon használják az egereket. 400 CPI felbontás Low sens és hatalmas G erők, amik igazán igénybe veszik az egereket.

    Az az egér marketing ahol 12000 CPI ről 16000 CPI re emelik a sensor érzékenységét és ezzel kezdik a fejlesztést kiemelni a vevő fele, egy nagy parasztvakítás mint ahogy az is, hogy valaki pro player akar lenni , vesz egy 30 K-s egeret és 6000 CPI-n használja. Csodálkozik, hogy nem fejlődik. Ma( is) 400-600 CPI -vel/ emelt USB frekivel halálpontosak az optikai egerek és nem is kell annál több.
    EZ mellet pedig az számít amit te is leírtál, hogy te szereted, meg vagy vele elégedve és van egy nem rossz egered. A te szintednek maximálisan megfelel kiszolgál és ez a lényeg. Csak a cikkben egy majd 50 K-s egérről van szó amit profi játékosoknak ajánlanak ezért mentem bele a témába.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák