Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz b. #37 üzenetére

    Mármint úgy értettem a kényelmet, hogy játékra használva.
    Egyébként az általad elmondottakhoz annyit fűznék hozzá, hogy kényelmes szóval szerintem jobban le lehet ezt az egészet irni, mivel ezalatt arra gondolok, hogy szinte a végtagod meghoszabbitasa, hogy minden klappol, jó használni az eszközt minden tekintetben. Amennyiféle egeret használtam már, arra rájöttem, hogy a design számít a legkevésbé, extrém dolgokat kivéve mindent megszok az ember 1-2 hét használat után, egyedül az a lényeges, hogy fizikailag jó helyen legyenek a gombok, mert azzal sok mindent nem lehet kezdeni, ha nem éred el rendesen.
    Szerintem a súly meg egyénfüggő, én például az extra súllyal érzem legjobbnak a G403-at, az ennél sokkal könnyebb egerekkel meg szenvedés a játék, valahogy túl könnyen mozognak, akár enyhe önkéntelen kézmozdulatra is könnyebben bemozdulnak, jobb ha kicsit nagyobb a tehetetlenségük. Nagyon könnyű 70-80 g-os egerekkel én mondjuk játszani is alig tudok, olyan mintha valami kis vacak lenne, túl könnyen bemozog, kezelhetetlen.

    Egyébként most találtam valami oldalt, ahol pl. Dota2 pro játékosok setupjait ismertették, és ott nagyrészt Steelseries Sensei 102g és Razer Deathadder Chroma 105g-al a legelterjedebb. Ezek sem épp könnyűsúlyú egerek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák