Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Lenne egy kérdésem...
    Mennyire "gáz" az, ha az ember épít egy, vagy akár több mod-ot és abba nem "csúcsvégéástriplaradisvizes" hardvereket pakol?
    Úgy tudom, h például egy versenyre nevezett mũnek mũkõdõ gépnek kell lenni, ennyi.
    Nem azért mondom, mert neveznék bárhova is, csak egyszerũen érdekel, mennyire bántja/bánthatja a hozzáértõk szemét, ha nem az aktuális technika csúcsával van kitömve egy konfig? Ezért is kérdeztem például a plasti dip-es ötletet is, valahogy nem lenne szivem egy 775-ös deszkát se lefújni vele.
    Én is tervezgetek két-három gépet egyszerre, de 478-775 platformnál egyszerũen nem ér tovább a takaróm, de ez nem is zavar. Lehet ez vérciki, de ezeket a magam szórakoztatására építgetem/tervezgetem, az már csak hab a tortán, ha másnak is tetszene, látna benne fantáziát, nekem ennél nem kell több. Már csak be kéne mutatnom végre egy elkészült gépet. :D
    Nagyon sok hasznos ötletet lehet meríteni a külföldi és a hazai mesterek munkáiból, ha tehetem mindig figyelemmel kísérem a készülõ worklogokat.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák