Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Prémium külsőt kaphat a Motorola Moto G85 5G

    ma A 300 eurós ár mellé kifejezetten igényes megjelenés társulhat.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbush

    tag

    válasz B1T3 #41 üzenetére

    Nem tudom. A 7650 óta csak Symbian rendszeres Nokiám van, az érintőkijelzőt utálom. Mindazonáltal már itt volt az ideje, hogy szegény, jól megszolgált E90-esem lecseréljem. Korábban egy Ismerősömnek köszönhetően járt nálam négy-öt napra egy WP7-es és Androidos cucc is (mióta vannak Apple gépeim, azóta utálom; nincs az a pénz, amiért tőlük használnék telefont - bár egyszer volt kíváncsiságból egy 3GS-em), de egyik sem győzött meg. Nekem mindenféleképpen QWERTY-s kell, mert rengeteget mailezek a munkámból kifolyólag, de az Android nagyon nem jött be. Nem tudom; egyszerűen nem szimpatikus. Mindent utálok benne, ami manapság "divat": a sok SNES-integrációt, hogy a szemét elkarattyolná, hol járok; hogy mindig a neten lófrál(na, ha hagynám).
    A Nokiánál megszoktam, hogy ha elindítok egy alkalmazást, ami netet igényel, akkor a többi cucc nem cuppan fel rögtön netre, és ha bezárom az alkalmazást, az bontja a netkapcsolatot. Nekem ne terhelje az akkum felelslegesen.
    Nem örülök annak sem, hogy ezek a vackok töltődnek USB-ről is. Rádugom a gépre fél órára, már tönkre is tette a szép, szabályos töltés-kisütés ciklusaimat.
    Továbbá számomra eddig minden érintős vacaknál zavaró, hogy a tárcsázót úgy kell elővadászni, még ha csak egy gomb... akarom mondani, kijelzőnyomással is. Nem praktikus.
    Mindazonáltal eljött az idő a váltásra, és - jobb nem lévén - egy érintőkijelzősre tettem le a voksomat. Mivel azonban én nem akarok HTC-t, S@rsungot, LakatosGejzát vagy Motoralávalót használni, de szükségem van a széleskörű funkcionalitásra, egy Nokia N900-ast szedtem össze. Ebben is megvannak a fentebb említett gyökérségek, de a Linux miatt elég jók a lehetőségeim a számomra megfelelő környezet megteremtésére - és legalább Nokia.
    Az S^3-hoz még nem volt szerencsém, de az E7-et már várom. Előbb-utóbb beszerzek egyet, már csak a gyűjteményem miatt is.
    Összegzésképpen annyit, hogy normál telefonos rendszernek, ami elsősorban telefonálásra való, és csak másodsorban a többire, a S60-nál szerintem nincs jobb alternatíva. És hogy az érintőképernyőké a jövő... Hát igen, de nem nekem :(
    Számomra ez egy szomorú, bár csöppet sem váratlan hír.

Új hozzászólás Aktív témák