Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    UnA
    Errol beszelek. A hagyomany meg a wikipedia szerint ezeket jelenti. Nekem nem.
    Nem kell nekem gyerek ahhoz, hogy "kiteljesedjek" es boldog legyek.

    Dare2Live
    "Az van amit megszokik. Ha kupi és üvöltözés akkor az."

    Ezzel egyet ertek, nevelesen mulik, de valahogy a tapasztalatom statisztikailag az, hogy ahol gyerek van, borul minden. Tisztelet a kivetelnek, ahol a lakas "ugyanolyan" amilyennek te megtervezted elni benne, nincsen felesleges kacat, a ferfi nem abbol all egy haveri osszejovetelkor, hogy 4 ora hosszat dekkol a babakocsi mellett, felvaltva kezben felvaltva tologatva, a no meg a "csajoknak" panaszkodik. Ja este 8-kor szevasztok, mert furdes. Nekem ez, meg 1000 mas velejaroja, nem eri meg.

    arnyekxxx
    "29 évesen a világ összes nőjének magamévá tétele volt az életcélom, az, hogy szarospelenkát pakolásszak elképzelhetetlen volt számomra. Eltelt pár év, hónapokon belül jön a második büdöskölke."

    Ez azert igy eleg extrem, nem (csak) abbol all az elet, hogy amig lehet p!na p!na p!ina, aztan szaros pelenka.
    En szeretnem folyatni azt a szabadsagot amit eddig eltem. Egy gyerek tul sok korlatozassal jar pont azokban az evekben, amikor meg erod teljeben tudod elvezni a dolgokat. Mert oke, hogy 45-60 evesen lesz idod/penzed nyaralni menni amikor akarsz, de azert az nem lesz ugyanaz mint ha 30-40-es eveidben tenned.

    "Dehogynem, és ettől tök boldog leszel"
    Nem ,mert amivel jar es amit az eletembol elvesz, az nem tesz boldogga. Pont errol van szo.
    Ehhez kell egy kicsivel "hidegebb" es racionalisabb latasmod, hogy fizikailag mit jelent, mit ad es vesz el egy gyerek. Mert nagyon sokaig azon kivul, hogy a gyerek ott van oruljunk neki, nem sokat tesz hozza a boldogsagodhoz. Inkabb elvesz.

    RexMaximus
    "A "tanult" emberek definicoja alatt alltalaban azt ertik, hogy "nagy" iskolakat vegzett."
    Altalaban ezt jelenti, de nem igy ertettem. Ugy ertettem, hogy az "ertelmesebbje" tervezi a gyereket, felkeszul ra, utana nez annak, mivel jar egy gyerek. Pozitiv/negativ

    Mert vannak olyanok is, akiknek a gyerek egy jo este nem vart kovetkezmenye, vagy legyen gyerek mert anyam nyaggat. Aztan tokmindegy, hogy van penz, fel vagyunk-e keszulve stb.

    Nagyon offoljuk a topicot? :))

Új hozzászólás Aktív témák