Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Busterftw #62 üzenetére

    :)) Offoljuk tovább :))

    Ha most 29 vagy, akkor van egy "rossz" hírem: észrevételem alapján 30 felett változik meg az emberek véleménye a gyerekvállalásról, azaz ha huszonévesen még nem volt, akkor a harmadik X után egyszer csak akar, és bevállalja annak minden nyűgjével, bajával együtt. Nők esetében a jelenség amúgy hatványozottan megfigyelhető; nem tudom, hogy a párod milyen idős, de erre készülj fel. Hiába, a biológia már csak ilyen... ;)

    (60) arnyekxxx "Vagy le tudja adni egy hétre a nagyinak a gyereket ha kettesben akar menni."
    Ez persze csak akkor működik, ha a nagyszülők egy városban vagy legalább relatív közel élnek. Ha viszont több száz vagy ezer kilóméter választja el, akkor már nehezebb.
    Meg láttam olyan párt, aki eleinte jó ötletnek tartotta a kisgyerekeket leadni a nagyszülőkhöz, és úgy elmenni nyaralni. De aztán feléledtek az ösztönök, és fél óránként rácsörögtek vagy SMS-t írtak, hogy minden rendben van-e a kölykökkel.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Busterftw #62 üzenetére

    "Tisztelet a kivetelnek, ahol a lakas "ugyanolyan" amilyennek te megtervezted elni benne, nincsen felesleges kacat...."

    Ilyen kivétel nincs. Akármennyire is jó dolog apának lenni, hogy minden ugyanúgy lenne ahogy korábban volt, ahogy megterveztem hát nagyon nem.

    Nincs munka mellett nap 8hm játzsani, sorozatot nézni, haverozni, windsurfolni, kondiba járni... Talán 3hm van. Az első két évben ennyi se volt. Nah 3év után nincs már 8kocka a hasamon, hanem pocim lett. Most jutottam el újra oda, hogy kezd lehetőségem lenni újra akármire. De nem napi 8h hanem 3.

    Jah és persze anyagilag is egy gigantikus bukó az egész. 3év alatt 10misi+.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz Busterftw #62 üzenetére

    Ez azert igy eleg extrem, nem (csak) abbol all az elet, hogy amig lehet p!na p!na p!ina, aztan szaros pelenka.

    Éltem a költői túlzás eszközével , sorry ha nem jött át.

    "En szeretnem folyatni azt a szabadsagot amit eddig eltem. Egy gyerek tul sok korlatozassal jar pont azokban az evekben, amikor meg erod teljeben tudod elvezni a dolgokat. Mert oke, hogy 45-60 evesen lesz idod/penzed nyaralni menni amikor akarsz, de azert az nem lesz ugyanaz mint ha 30-40-es eveidben tenned."

    Komolyan nem értem miért hiszed azt, hogy akinek gyereke van az nem tud nyaralni menni.

    Nem ,mert amivel jar es amit az eletembol elvesz, az nem tesz boldogga. Pont errol van szo.

    Ezt egészen addig a pillanatig így fogod gondolni, amig a párod nem tesz le eléd egy vicces pálcikát amire rápisilt.

    Mert nagyon sokaig azon kivul, hogy a gyerek ott van oruljunk neki, nem sokat tesz hozza a boldogsagodhoz. Inkabb elvesz.

    Ezt egészen addig a pillanatig így fogod gondolni, amig a párod nem tesz le eléd egy vicces pálcikát amire rápisilt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák