Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoci

    tag

    válasz Bog #6 üzenetére

    Hát pont ezért nem értem miért kapoot ilyen jó minősítést a telefon.Ez a gyártó szerint üzleti telefon. De akkor miért azok a funkciók hiányoznak belőle ?

    Szerintem súlyos hiányosság a diktafon ( nem is értem , hogy gondolhatja valaki hogy bármi értelme van ha csak 1 percet tud), a tisztességes ébresztő ( hajmeresztő hiányosság ), A HSDPA hiánya, és a számológép ( mi az hogy alapfunkciós ??? már minden normális - nem okos - telefon tartalmaz rendes számológépet )

    A sztereó BT teljesen felesleges egy üzleti telefonban ( le is tépném a kollegáim fejéről ha meglátnám !), a kamera megint csak bajnak van. Nagyon bosszantó hogy a Nokia is beadta derekát és beletömte az üzleti telefonba .( Tévedések elkerülésére, szerintem felesleges a telefonba fényképezőgép, de van ahol egyszerüen TILOS. Nagyon röhejes mikor a cégek leragasztgatják ! Ez lehet hogy neketek vicces, de majd fektessetek pár milliót egy termék fejlesztésébe és nem lesz az ha minden látogat meg dolgozó fotózgatni fogja)

    A memórikártyából tényleg jobb ha nincs is mint ha lenne egy semire se jó 64m-ás. Ha kell valakinek majd vesz amekorát akar. A tok viszont fontos és örvedetes.

    A vidóhívás meg vicc. Használni azt nem lehet, viszont drága. Próbáltam kiváncsiságból. Soha többet nem fogom.

    Nagyon hiányzik már végre egy tiszteséges üzleti tlefon, mert ez sem az sajnos.

    Üdv Zsoci

  • Zsoci

    tag

    válasz Magic Boy #18 üzenetére

    Rákerestem , de most már nem értem miért kellen hogy tetszen nekem?

    Bár nekem az van, álatalában a kinyitható, szétcsúszó teelfonok nem váltak be nekünk ( a munkahelyemen ). Túl könnyű ''tönkretenni'' őket.

    üdv Zsoci

  • Zsoci

    tag

    válasz Magic Boy #25 üzenetére

    Értelek én, értelek. De miért gondolod hogy ez az a teelfon ami nekem megfelene ?

  • Zsoci

    tag

    válasz Goose-T #42 üzenetére

    Tudom hogy nem nekem írtad, de mivel én is egyetértetk a kollegával elmagyarázom hogy értsétek ti ''mezei'' userek is:

    Vannak emberek akik nem játéknak veszik a telefont , hanem mert munkaeszköz.Sőt képzeld olyan ember is van aki nem csak magának vesz telefont hanem a kollegái telekomunikációs ''felszerelésért'' is felelős. Na ( talán pechhemre ) én is ilyen vagyok. Ugyan nem nagy cégnél, csak 150 ember telekomunikációjáért és in formatikai háteréért felelek. ( nem nem renszergazda vagyok, hanem a főnöke). A cég ahhol dolgozom egyik fő tevékenysége műszaki fejlesztés. Erre éves szinten 300-400 milliót költünk.És sajnos sokszor ( túl sokszor ! ) találkozunk azzal hogy valahogy kiszivárog az infó. Egy rosszul sikerült fotó is elég arra hogy lejárassanak egy még el sem készült terméket. ( például ). De két cég között a legnagyobb bizalom jele ha bemehetsz és fényképezhetsz a fejlesztési részlegen. Ez ellenőrizhetelen ha olyan eszköz lehet valakinél amivel engedély nélkül lehet képet csinálni. Én sem engedem a ''részlegemnél''.

    És lehet hogy ez neked hihetetlen, de egy egyszerű biztonsági őr nem tudja azt hogy le van-e tiltva softwaresen a kamera.És ennek megfeleően volt már rá precedens hogy csak az után engedték be a kollegámat valahova hogy leadta a telefonját.Csak hát így nehéz telefonos segítséget kérni, neadj isten távolról csatlakozni a céges hálózathoz.

    Ráadásul más téma, de baromi idegesítő mikor lépten nyomon arra kérnek hogy mentsdd le a kollegák telefonjáról a pótolhatatlan fotókat. Tehát nekem ne legyen benne semmi ilyen felesleges sz.ság.

    Mert ugye a telefonban levő fémyképez nem jó semmire sem , csak játszani. A képe a legolcsóbb gagyi fényképezőnél is nagyságrendel gyengébb. Ez pedig fizika. ha kicsi a CCD ( vagy CMOS ) ,kicsi a lencse nem lehet jó képet csinálni. Ahhoz hogy értékelhető kép legyen minimum 4 tagból áló lencse rendszer kell. ( már a SZMENA 8M tip olcsó szovjet gyerekfényképezőben is lencseRENDSZER van ) az az egysze , ráadásul műanyag lencse ami a telefonokban van az vicc. Több meg nem fér el.

    Ugyanígy vicc hogy a szines kijelzők többsége ( kb mind ) nem látható a napfényben. És akkor hogy a csudában fog tudni dolgozni az aki kint van egész nap a pusztában ?

    Ugyanez pepitában hogy a színes kijelzőn nem lehet elolvasni semmit ha nem megy a háttérvilágitás ( a monokrómon ez nem gond ). Márpedig az a tetves világitás kikapcsol pár rövid másodperc után. Csak azt nem tudom hogy miért ??? Mi a francal takarékoskodnak?? Az akkuk simán bírják 1 napig akár folyamatos világitás mellet is. Tovább meg nem kell. ( mert ugye nem valoszínű hogy valakinak van tlefonja, de nincs otthon villanya, ha meg van valószínüleg hazamegy és esténként feltölti.)

    És igenis legyenek benne a többek által hiányolt ''alap'' funkciók. NEm feltölteni akarom, legyen rajta.Már csak azért is mert ugye valamilyen ostoba szerzői jogi okból a telefonra letöltött programok nagy részét nem lehet lementeni a telefonról, tehát ha softwarelik vagy pl alaplapot cserélnek benn elveszett a programod. ( én már jártam így ).

    Hát ennyi az üzleti telefonról alkotott véleményem. Összefoglelva attól hogy Téged ( titeket ) nem érint közvetlenül vagy nem rész ez a probléma az életednek még másnak ez is fontos lehet.

    üdv Zsoci

  • Zsoci

    tag

    Ja még annyi: Pontosan az előzőekben tagalat lekapcsol a háttérvilágitás gondom miatt kérdezetem Bogtól a Motorolla V6 kapcsán erről, de sose kaptam választ. ( tudom nincs nálad a cucc, de etől még nem lettem okosabb )

    üdv Zsoci

  • Zsoci

    tag

    válasz Bibby #53 üzenetére

    Csak azért okoska mert olyat veszek ami csak tetszik. Most épp csak 2-3 db 50-150e készüléket használok . Egyszerre.

    És ha nem vennéd észre az a fő gond hogy amit alapnak hívsz az pont szarra se jó.

    Attól hogy neked anyu-apu nem ad pénzt havonta új '' telóra'' még mást más szempotból is érdekelhet egy eszköz.

  • Zsoci

    tag

    válasz Ijk #55 üzenetére

    [...]* unom már azt hogy óvodások alkotnak véleményt valamiről amire max a nyálukat csorgathatják.

    Tiszta röhej olyat írni hoy egy telefon ''kiment a divatbó''.Elmesélném [...]* barátom hogy a telefon nem divatcikk.

    Egyébként nem lehet már kapni, majd 1 éve keresek a főnökömnek, újat. Az utolsót két éve tudtam venni a panonnál. ( igen 2005-ben, pedig már akkor se volt újdonság, csak még forgalmazták mert normális emberek keresték. Ma is keresik csak már nincs, mert ezeket a szines szagos telefonálásra használhatalan szarokat árulják)

    Ne tördd magad hogy válaszolj nem vagyok kiváncsi egyik nokostojás válszára se. Se most se máskor.

    Sokáig azt hittem, ez itt egy oylan szakmai lap ahova felnőtek írnak értlemes dolgokat, de csalódn om kellet. Ez itt a játszótér hülyegyrekenek.

    Kedves Házigazdák! Ha lehet töröljétek az accountomat, nem lesz már rá szükségem.

    Csá !


    [...]* :(
    Kérésre nem tiltunk ki senkit.
    Viktor0610

Új hozzászólás Aktív témák