Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Athos07 #4 üzenetére

    Szia,

    2. A lencse nem volt maszatos, ráadásul vannak képek, ahol a többihez képest egész tűrhető, pedig egymás után fotózgattam jellemzően. Az erős fénytől megijedt szegény optika.

    3. Szerintem a rondaságot két helyen említettem meg: a külsőről szóló részben és a cikk végén, ott helye is van. Fehérben is láttam, igen, úgy jobb egy fokkal. Egy hete nálam van, mászkáltam vele sokfelé, soha senki nem kiváncsiskodott, hogy ez mi, annyire jellegtelen szerencsétlen. A képeken talán nem jön át, de a hátlap az tényleg ótvar, az előlap pedig semmilyen.

    3. A 6120-at kerestem a Nokia honlapján (az eredetit), de az európai modellek között nem volt. A gugliba is beírtam, de ott sem voltam nyerő, de utánamászom újra, aztán átírom a cikk elejét, ha jogos a kifogás. Mondjuk akkor is röhejes, hogy a frissebb modell a Classic.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz Athos07 #4 üzenetére

    2. Most tettem egy próbát, készítettem két képet a Sharpommal (igaz, ez csak 1 megapixeles, de sz.tem ez nem lényeg), egy ''matyisat'' és egy tisztát... Hiszed v. nem, a ''matyis'' kép jobb lett, mint a tiszta. Sőt, jobbat mondok, egy fórumtársunktól tudom, h. az optikát még az sem feltétlen zavarja, ha pl. egy nagyobb méretű anyag kerül az optika elé... :U

    3. Azért, mert a teszt szubjektív véleményt tükröz... Amennyiben valaki csak azért nem veszi meg a telefont, mert Bog lehúzta azt, meg is érdemli. Nem kötelező vele egyetérteni, de felesleges belemenni, h. miért kellett negatív hangvételű cikket írni -mint a W200i-él... :U

    4. A Classic utótag sz.tem is baromság. Van még jópár szám, amit felhasználhatnának, miért nem teszik?

    Samsung Galaxy A54

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Athos07 #13 üzenetére

    Teljesen szerethető telefon, jól működik, meg ilyenek, úgyhogy ajánlott.

    A szépség alapvetően szubjektív dolog. De egy Shine-t mindenki ki akart csavarni a kezemből, akárcsak a Prada-t, vagy anno a 6270-et. Ha objektíven akarom mérni, akkor az a szép, ami az átlagnál több embernek tetszik.

    Szerintem ez a ''klasszikozás'' elég béna dolog, lehet példát venni a Sony Ericssonról, nem féltek kijönni egy P1-gyel, hiszen elfogytak a P utáni számhármasok. De a Philips megoldása is szimpatikus, ahol az egyes modellcsaládoknak fantázianevűk van: Xenium, Ozeo, stb. és ezek után teszik a számot. Most már a Samsung is visz valami rendszert a számozásba, U, mint Ultra, M, mint Mini, az F pedig a kétarcú modellek egységes jelölése.

    A Classic nálam akkor lenne nyerő, ha a szellemiség olyan lenne, mint az új és a régi Bogár, vagy MINI esetében. Az egykoron sikeres formákat modern környezetbe átültetve létrehozni valamit, ami megdobogtatja a rajongók szívét.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Athos07 #38 üzenetére

    A családom tagjai wii-znek rajta, ami mókás, de nem tenném közszemlére. De mindjért lövök az ablakból egy másikat.

    MOD: na itten is van. [link]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • erdoke

    titán

    válasz Athos07 #48 üzenetére

    Én még nem láttam embert telefonálni, BlueTooth-t bekapcsolni, vagy éppen ébresztőt beállítani becsukott állapotban lévő kagylón, de az is lehet, hogy csak el vagyok maradva, és az újabbakon már lehet. ;]
    Vagy te mire gondoltál, amit a gyakoribb tevékenységek közül becsukott állapotban is lehet velük csinálni? :F Engem halálra idegesítene, ha bejövő híváskor ki kellene nyitogatni a telefonom, aztán meg becsukni. Ugyanezt eljátszani egy SMS olvasásakor, vagy a BT (in)aktiválásakor, ráadásul sok közülük kétkezes, vagy úgy szétcsapja a telót, mint az állat. Egyelőre ne gyere a RAZR2-vel, aminek a nagy külső kijelzőjén biztosan lehet majd SMS-t olvasni. :D
    A ''nem olyat vettél'' c. támadásod elég izgalmas (számomra teljesen ide nem illő), talán csak nem flip telód van? :P

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Athos07 #51 üzenetére

    Én ing- vagy zakózsebben hordom a telefont, és szinte mindig csak az egyik kezem szabad. Emiatt fontos a vastagsága és az egykezes kezelhetőség.
    A csúszkán nem kell bűvészkedni, a számgombok (elsősorban SMS-írás) kivételével minden más gomb elérhető kinyitás nélkül. A táblafonnal meg az a gond, hogy a kis felület miatt bolhaszarnyiak a gombok, nekem meg az átlagnál nagyobbak az ujjaim (196 cm és 110 kg mellett ez normális :D). Nézd csak meg akár ezt is a hírben. A lényeg, hogy nekem a tábla is jó lenne, de utoljára a 6310i-n tudtam normálisan pötyögni, a 6230i pl. horror volt ilyen szempontból, és sajna nem csak a számbillentyűkkel. :(
    A kezem persze magam felé hajlik, de a fent említett, hosszas szívás után, sok variációt kipróbálva jutottam erre az elhatározásra, és bevált.

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Athos07 #57 üzenetére

    Ez egy üzleti telefon, és komoly üzletembernek ez sok minden, csak nem pofás. Esetleg komoly üzletasszonyoknak. ;)

    Felőlem jöhet a színorgia, de zakóból vagy a nyakkendő mellől előkapva kizártnak tartom a narancssárga és a rózsaszín telefonok alkalmazását. :Y
    Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne elegánsan is dizájnosabb, vagy feketétől/szürkétől eltérő színű egy készülék, jó példa erre a 6500 Classic.

    ''sajnos a diktátorok (Samsung, Moto) nem mozdultak egyelőre rá a témára - ők még a feketénél és a fényesnél elakadtak''

    Fene tudja, már a D900-ból és az U600-ból is van legalább 5-6-féle szín, más kérdés, hogy itthon szolgáltatónál általában csak egy kapható. A nem üzleti modelleknél (zene, fiatalos típusok) látok sokféle csiricsáré készüléket, és ez így van rendjén.

    Maga a telefon egyre jobban tetszik, talán ez lesz a következő céges készülékem. Van valami információ árról és megjelenésről? Szoros a verseny a még szintén ismeretlen árú, és jelen pillanatban részben ismeretlen tudású U700-zal.

    A legjobb aláírás a héten

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Athos07 #59 üzenetére

    A honnan származott ezúttal nem publikus info, mondjuk úgy, hogy felgyűlt. Annyiban nem volt végleges, hogy apróságok nem voltak teljesen bekonfigurálva (pl a wapos kapcsolattal akarta lerántani a rádióállomásokat a netről), de összvissz egyszer fagyott meg, minden egyéb teljesen tökéletesen működött, a szoftver funkcionalitása nem fog változni a végleges verzióban sem. A hardverről csak annyit, hogy gond nélkül ugrott fel a HSDPA hálózatra, viszont miután preproduction modell, ezért a hátlap egészen apró holtjátékát meg sem említettem a cikkben, mert ezt biztos javítják.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • blueMerle

    veterán

    válasz Athos07 #72 üzenetére

    Ami nálam van, az ugyanolyan mint amilyet Bogék teszteltek. Ma viszont 4x fagyott, aranyos ;] Legfeljebb ezt tudom neked lefotózni.

    erdoke: nagyon öszintén megmondva fingom sincs mikortól árulhatom hivatalosan, eddig 4 doboz várja a startot nálam...
    user01: nálam kevés használattal eldöcög 3 napig.

Új hozzászólás Aktív témák