Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz erdoke #50 üzenetére

    Egyáltalán nincs flip telóm, de annyi biztos, hogy nem is lesz, sőt csúszka, pörgettyű, és ki-betekerentyű telóm sem lesz, amíg léteznek táblafonok.

    Szóval azt mondod, hogy olyan nagy előny, ha becsukott telóval sokmindent el lehet intézni? És miért is olyan fontos ez? A másodperc töredéke alatt feltolhatod, vagy kinyithatod a telefont, és így nem kell nyújtózkodjon a hüvelykujjad miközben támasztod a telót, hogy ki ne billenjen a tenyeredből. De nem, te élvezed, hogy a teló alsó 5-ödében lévő pár gombbal ha lassabban, kényelmetlenebbül is, de el tudod intézni a dolgaidat.

    Én így látom - tehát nem értem, hogy miért is olyan fontos a csukott kezelhetőség.

    ui.: sms-t mindig is lehetett olvasni az olyan flipeken, ahol legalább 2-3 billentyű van a külső kijelző alatt - ezekből már elég sok van.. de nem értem, hogy miért meresztenéd a szemed a külső kijelzőre (kivétel ugyebár a V8/V9) ha kényelmesen olvashatnád a belsőn... félmásodpercnyi flippentés után. :F

    Ja, és nem támadásnak szántam, csak feltételeztem a ''magad felé hajló kezet'' ;)

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák